Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a vélményetek a szörkibontó...

Mi a vélményetek a szörkibontó sprayről?

Figyelt kérdés

Vanaki hasznàlta már? Meg éri meg venni vagy nem èr semmit?


Köszi


2012. okt. 5. 06:57
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Én sima emberi termékeket használok erre: vagy glis kurt vagy a fleur de sante-nak van egy nagyon jó hajápolója, azt.
2012. okt. 5. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekünk van,filcbontó spray a neve. Csodát nem tesz,szinte semmit nem ér. Nagyon alkohol szagú,nem is értem,hogy az izopropil alkohol miért szőrbontó...
2012. okt. 5. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sokkal olcsóbb és ezerszer jobb a sima Gliss Kur vagy más embereknek készült kifésülőspray.
2012. okt. 5. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyen van, a yorkim szőrére használom néha:

www.zanni.hu/term/all1/szoraplo_02_term.html


Igazából csak azért fújok rá néha, hogy végre elfogyjon, mert amúgy nem sokat ér. Mondjuk finom illata van, de elég zsírossá teszi a szőrt, akkor is, ha messziről fújom.

+ soha nem várom meg, hogy csomós legyen a szőre:) ez a legbiztosabb:)

2012. okt. 5. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
33%
Az állatoknak sokkal érzékenyebb a bőrük,mint az embereknek,ezért nem tanácsos embernek való termékekkel (GLISS KUR!) befújni,fürdetni! Korpás,ekcémás,gombás,sebes bőrt eredményezhet! Kimélő babáknak való termékekkel lehet. Na a Gliss Kur nem ilyen...
2012. okt. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én PCL fésülő sprayt használok és nagyon meg vagyok vele elégedve. Még napok múlva is érezhető a hatása.
2012. okt. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én használom a fressis szőrkibontót! Nekem be vált,bár nem hagyom,hogy csimbókossk legyenek a kutyáim,de a mellényükön,és fül részen kifejezetten hasznos. a fenekükön a szoknyát is könnyedén fésülöm vele.
2012. okt. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!