Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok és nők! Mi a vélményete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok és nők! Mi a vélményetek azokrók a pasikról, akinek 20 éves és akörüli korukban új vagy csak alig használt autójuk van? Ilyenkor már egyből azzal jöttök, hogy apuci vette (közbe meg nem is)?

Figyelt kérdés
2012. júl. 1. 15:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nincs erről különösebb véleményem, mert nem értek az autókhoz.
2012. júl. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
a barátom 20 éves és vadi új kocsija van, ahogy nekem is. sosem nyaggattam azzal, hogy apuci vette- e vagy sem. ha van neki új kocsija, akkor van, ha nincs akkor nincs. szerintem ez semmit nem számít
2012. júl. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Egy új autó cirka 3 évi átlagfizetés.

17 éves kora óta doglozik ?

2012. júl. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem foglalkoztat a kérdés. Nekem is van, új, és bár én már huszonéves nő vagyok, de saját pénzen vettem (nem anyuciék leptek meg vele).

Szóval nem gondolnék annyira semmit.

2012. júl. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Rohadtul nem érdekelnek az ilyenek, a pasi a fontos, nem az hogy milyen a kocsija, ha valaki húsz évesen új kocsit kér apucitól vagy sajátot szerez mert azzal akar villogni, pedig szüksége sincs rá az gáz.
2012. júl. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Engem az utolsó dolog ami érdekel egy pasiban, hogy van-e autója, ki vette neki, használt-e, stb... 19L
2012. júl. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
nem az fog meg egy pasiban hogy milyen kocsija van..kit erdekel?! ha aranyos a pasi nm erdekel.a kocsija lehet uj hasznalt nem.szamit...:))^^
2012. júl. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 topmodell válasza:
ne érdekeljen hogy mit gondol s másik,sajnos ma nagyon sok az irigy ember,és sokan nem tudják lenyelni ha valakinek tobb van mit a masiknak,és biztosan nem fontos vagyis nekem nem számit ha a szulok veszik az autot,vagy saját magad kerested meg rá a pénzt,nem kell adni arra ki mit gondol,..
2012. júl. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

4-es


nőként könnyű összehozni egy új kocsi árát. van az a meló ami ilyen jól fizet....

2012. júl. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Igen (4-es vagyok), ez tökéletesen így van. A két diploma, és a banki vezető szakma jól fizet. :)


Mint ahogyan nővérem esetében is az, hogy ledoktorált, és lassan főorvos lesz. :)


Igazat adok! :)

2012. júl. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!