Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen tapasztalatok van a...

Milyen tapasztalatok van a vegyszermentes spot on kullancs és bolhairtó készítményekről?

Figyelt kérdés
Elvileg nem tartalmaznak mérgező anyagokat, de lehet nem is érnek semmit? Érdemes ilyen készítményt rendelni a netről, vagy csak pénzkidobás?
2012. okt. 5. 10:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az én ismeretségi körömben sajnos az őszi, tavaszi inváziónál szinte semmit nem érnek. Annyira sok a kullancs,annyira rezisztensek lettek már némely összetevőkre, hogy sokszor akár dupla védelemre van szükség.Persze,számít a fertőzöttség mértéke az adott helyen és a kutya is, mert minden kutya másként reagál a különböző szerekre.
2012. okt. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Amit én próbáltam az azon túl, hogy 20 méterről lehetett érezni a menta illatot, másra nem volt jó. :)
2012. okt. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nálunk kevés a kullancs, én most legutoljára vegyszermentes spot on-t raktam a kutyámra, egy olyan helyen voltunk az 1 hónap alatt, ahol korábban találkoztam én is kullanccsal, nem volt gond.

Az az egy biztos, ha kirándulni mennénk vmerre, akkor kiegészíteném Neostomosannal.

2012. okt. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Alexandra és ti pontosan melyik szert használjátok?
2012. okt. 5. 11:02
 5/12 anonim ***** válasza:
Mi a Héry-t.
2012. okt. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, azt hiszem egyet rendelek és majd meglátjuk beválik-e. :)
2012. okt. 5. 11:38
 7/12 anonim ***** válasza:

Oks :)

Ha jól emlékszem, a tápfutárnál a legolcsóbb :)

2012. okt. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi már meg is találtam, annyi lenne még a kérdésem, hogy kölyök kutyáról van szó 15 kg. Van M -es méret 10- 20 kg között van vagy külön kölyök, melyik legyen? Félek az 1,5 ml kevés lenne.
2012. okt. 5. 12:00
 9/12 anonim ***** válasza:
Eddig nem nagyon voltak kullancsok. A kölyök kutyámon 2 hónapig nem volt semmi védelem és jártuk az erdőt-mezőt de nem találtam benne kullancsot. Mostmár azért elkezdődött az invázió, így ő is megkapta a saját Scaliborját.
2012. okt. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem vedd neki az M-est :)
2012. okt. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!