Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Brit Premium vagy Josera a...

Brit Premium vagy Josera a jobb minőségú kutyatáp?

Figyelt kérdés

Árkategóriában (maximum 10000Ft/15kg) keresem a legjobb minőségű tápot a leendő kiskutyám számára. A kiskutya közepes testű, hosszabb szőrű fajta, és kiállítási kutyus lesz.

E két fajta márka között tanakodok.

Eddigi toplistás:

Brit Premium Junior Medium

Josera Emotion Line Kids

Melyik a jobb összetétel? Elégedettek vagytok vele?

Ha tud valaki mást ajánlani, szívesen veszem!

Melyik webshopban találom meg a legolcsóbban?



2012. okt. 7. 10:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Felmész vaterára ott van 1 srác aki 12450ért ad royalt 15kilósat.. [link]
2012. okt. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Royal tele van kukoricával, még többel, mint a Brit és Josera.

Én amúgy a Britet javasolnám, de megkérdezhetnéd a tenyésztőt is, elvégre ő már jó pár kutyát felnevelt :)

2012. okt. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

A kutyám tenyésztője azt mondta, semmiképp ne vegyek Royal Canint, mert rossz tapasztalatai vannak vele, megnyújtja a kutyát, és az alsó állkapcsot, ráadásul csupa gabona meg ízfokozó az egész.

Lehet hinni a Britnél annak, hogy 40%-os friss csirkehúst tartalmaz?

2012. okt. 7. 11:00
 4/6 A kérdező kommentje:

Szerintetek ez a webshop biztonságos?


[link]

2012. okt. 7. 11:22
 5/6 anonim ***** válasza:
Én brit mediummal etetek, felnőtt kutyákat, meg vagyok vele elégedve. Én innen szoktam rendelni. [link] ők megbízhatóak, de amit te linkeltél biztos ők is azok, utánvéttel kérd és akkor biztos nem lesz semmi gond.
2012. okt. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A brittbe azért van némi csalás.. Ugyanis azt mondja hogy 41% hús de ez nem a dehidratált változat.. az szárítva lesz vagy 15% én már komolyan nem tudom mivel etessek.. :D Az acanatól fostak a kutyáim az earthborn meg a totw meg nekem kicsit drága úgy hogy olyan havi 40kiló kaja fogy el royalból..
2012. okt. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!