Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretnénk venni egy olyan...

Szeretnénk venni egy olyan pomerániai törpespiccet, mint Boo, hol vehetnék ilyet? És ár nem számít.

Figyelt kérdés
[link] Nos,ilyen lenne Boo. :)
2012. okt. 9. 18:39
 1/8 anonim ***** válasza:

ilyen minőséget USA, Thaiföld, Anglia,Orosz ország és az Északi országokban találsz.

Magyar kennel:

[link]

hát nem az a színvonal az biztos... van egy két nem rossz kutya de nagyon le vagyunk maradva a fajtában

2012. okt. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

a képek a barátom kutyájának kölykéről készültek.

az ár nem nyilvános,és sok !

előre utalod?

személyes átvétel esetén , majd nem a kocsi csomagtartójából veszem ki :)

2012. okt. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hahahaa :D
2012. okt. 9. 19:20
 4/8 anonim ***** válasza:
37%

Hogy lehet annyira elkorcsult az emberi ízlés, hogy egy olyan kutyát, ami inkább néz ki plüssnek, aranyosnak tart? Aranyos lehet egy akármilyen kutya, kismacska, kismadár, akármi ami természetes, akár ez a szerencsétlen jószág is, ha nem csinálnának belőle majmot. De így?! Csak sajnálni tudom. És azt is akinek minden vágya egy ilyen kutya.

Egyébként mi a célja az embernek egy ilyen kutyával, azon kívül, hogy lehet villogni vele a trendibbnél is trendibb barátnők előtt?

2012. okt. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Figyelj,nem azt kérdeztem,hogy neked tetszik-e! :) És szerintem mindenkinek lehet egyéni ízlése. Én konkrétan mikor videókban is láttam ezt a kiskutyát szaladgálni, majd elolvadtam tőle. :) Abban mi van,hogy olyan mint egy plüssállat?!
2012. okt. 10. 14:46
 6/8 anonim ***** válasza:

az van,hogy plüsslatként is fogod kezelni!

mert nem értesz hozzá!

" pénz nem számít"?

majd jönnek a szaporítók,és eladnak neked egy pont úgy kinéző,kutyának látszó akármilyen fajtájú kutyát.

mert egy kis smink,egy kis kozmetika,és te elolvadsz!

na,ezért!

fogalmad sincs, de nem baj, majd jól járnak mások, te meg ráfaragsz:)

2012. okt. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hagyjad már magad,mintha te tudnád,hogy egy kutyát hogyan kell kezelni.. 15 évig volt egy német-juhász kutyám,most pedig a kislányomnak szeretnék születésnapjára venni egy ilyen kutyát,aki kisebb,és legalább ő is tudja majd sétáltatni,és gondozni..
2012. okt. 21. 17:10
 8/8 anonim ***** válasza:
én a ZZ Bogi Poms kennelt ajánlanám, viszont érdemes minél előbb előjegyeztetned a kutyust, mert kevés alom születik és viszonylag ritkán. 150ezertől felfelé van az áruk. Jó választás mert nagyon gazdiszerető, ragaszkodó és "mindenhova követem a gazdit" kutyus.
2013. jan. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!