Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van 1 yorkim ez szerintetek...

Van 1 yorkim ez szerintetek fajtiszta?

Figyelt kérdés

[link]


Ha nem is akkor is a szemem fénye csak kiváncsi vagyok a véleményetekre.



2012. okt. 9. 19:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát, elég nagy denevérfülei vannak, és a képen a testfelépítéséből nem lehet látni semmit.
2012. okt. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Még annyi h 4,5 hónapos
2012. okt. 9. 19:30
 3/16 anonim ***** válasza:
0%
Nem az.
2012. okt. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Fajtiszta, mert kutyának tűnik. De nem biztos, hogy fajTAtiszta.

Tanuljuk már meg...

2012. okt. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Hát, amit ismertem, hogy téll fajTAtiszta kutyája volt(yorki) annak nem voltak ekkora fülei ekkora korában
2012. okt. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
67%
Nem.
2012. okt. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Fajtiszta kutya az biztos, nincs benne macska beütés :)
2012. okt. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
50%
Van törzskönyv? Ha nincs, akkor csak keveréknek minősül, lényegtelen, hogy is néz ki. A tk igazolja a származását és a felmenőit.
2012. okt. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem nem fajtatiszta. A fülei egy kicsit nagyobbak a kelleténél és a képen azért nem látszik teljesen az egész kutya. Azért dominál mindenképp a yorki benne. A kérdezőnek biztos nincs törzskönyve 8-as, mert akkor nem tette volna fel a kérdést. Hagyjuk már ezt a törzskönyv dumát, mert már a könyökömön jön ki ez a hülye szöveg, a kérdező nem akarja senkinek bizonyítani, csak kíváncsi, hogy esetleg fajtatisztának tűnik vagy keveréknek. Attól egy kutya még lehet fajtatiszta ha nincs törzskönyve csak nem lehet bizonyítani, hogy az.
2012. okt. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ezek szerint nem törzskönyves. Így ez sosem derül ki. A kép nem túl jó, de az alapján nekem is sántít...szerintem sem fajtatiszta.
2012. okt. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!