Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megbízható amstaff kenneleket...

Megbízható amstaff kenneleket ajánlanátok nekem?

Figyelt kérdés
2009. aug. 5. 21:40
 1/10 anonim ***** válasza:

[link]


Páromék családja innen hozta el a kiskutyát ! :)

2009. aug. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi. Mennyi idős a kutya? Egészséges? Milyen a jelleme?
2009. aug. 5. 21:53
 3/10 A kérdező kommentje:
Még valami, ezt elfelejtettem beleírni a kérdésbe. A páromnak van egy 15 hónapos havanese kanja, aki nagyon jól kijön más kutyákkal, méretre, nemre való tekintet nélkül. A rotimmal is nagyon jól elvolt, őt 1 hónapja kellett elaltatni:( Az amstaff mennyire bír elviselni egy ugribugri szertelen 5 és fél kilós kutyát? Nem lesz vele ellenséges akkor ha kölykök kora óta ismeri?
2009. aug. 5. 22:00
 4/10 anonim ***** válasza:

Huu hát ő már asszem kb fél éves(asszem de nem bizti) ! :)

És egészséges semmi gond nincs vele (mármint egészségügyileg) :D

Még kicsit kisebb korába rossz-harapdálós volt mint a kölykök szoktak :D

De mostanra már ha bele is harap az emberbe ha az felsikit már olyan okos h megnyalja ott " Bocsánat kérésknt" :D

Pontosabban a pasim bátyáék vették szóval nem tudok a mindennapi életéről , csak ennyit :)

2009. aug. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
szia! én ajánlanám neked elsősorban Hörcsögfalvi és a Rockstone kennelt valamint még a tiger tattoo's kennelt!!! persze nagyon sok jó fajta kennel van még nekem ez a 3om a favoritom és sztem ők a legjobbak nálunk!!! www.amstaff.lap.hu ide felmész megtalálod majdnem az összes kennelt a legszimpibbet kitod választani!!! szia
2009. aug. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszi, a Rockstone nagyon szimpi, gyönyörű kutyáik vannak. Azt hiszem velük fel is veszem a kapcsolatot.

A másik kérdésem inkább felteszem külön kérdésnek.

2009. aug. 6. 10:58
 7/10 anonim ***** válasza:
Tiger Tattoo's
2009. aug. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
tenyésztő-Tenyésztő között is megvan a különbség.azt tudom ajánlani neked,hogy olyan helyről vegyél kutyát,ahol nem 104 kutya van bezárva, 2*2m kennelbe.ha rám halgatsz olyantól vegyél kutyát,aki nincs rászorulva a pénzre!lehet hogy h*lyén hangzik de nekem eddig mindig bejött.sok infót ad az,amilyen helyen a gazda,tenyésztő él.most ezzel nem azt akarom mondani,h egy full milliomos unatkozó s*ggfejtől vegyél kutyut,hanem mérlegelj.segít még a többi kutya élőhelye,fekhelye stb..... sokminden.először barátkozz,ismerkedj,szerezz infókat a fajtával kapcsolatosan.beszélgess a tenyésztővel,mien célra szeretnéd a kicsit??!!rockstone kennel nekem is favoritom,sweet gangland kennel munkássága pedig az országban szinte(kevés kivétellel) páratlan.nem elhanyagolható tény,h pl milyen gyakran vannak kiskutyáik,azokból mennyi kutya kerül kiállításra,sportra!
2009. aug. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Szia!

Mindenképpen olyan tenyésztőt ajánlanék neked aki nem a pénzért tenyészt. Van egy kedves barátom őt ajánlom.

The Blood Bind kennel a tenyészet neve.

2009. aug. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Sweet Gangland kennel. Onnan van az én kutyám is, ráadásul most születettek kiskutyák! ;)

(Az én kutyám a C alomból a Coya :))

2010. okt. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!