Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyaházba szalma helyett...

Kutyaházba szalma helyett faforgács? /bőv. Lent/

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy nagytestű kutyám, jól szigetelt kutyaháza van. Télre megint kemény mínuszokat mondanak, ezért szeretném ha nem fázna majd. Szalmát akartam a házába tenni, de sehol nem tudok szerezni sajnos. Viszont az egyik ismerősöm felajánlotta, hogy tud faforgácsot adni vagy 2 zsákkal. Érdemes lenne faforgácsot tenni ruha helyett a kutya házba, melegen tudja tartani?



2012. okt. 10. 12:25
 1/6 anonim ***** válasza:
75%

Nem hörcsög.

Szerintem csak bele fog ragadni mindenébe, orrába-szájába és tüsszögni-hörögni fog töle.

Inkább rongy, ha nincs más.

2012. okt. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ki fogja hordani hamar. Vagy ahogy kijön bemegy a lábával, vagy a szőrén. Kb naponta kéne újat tenni be. De pl ha megtömsz egy párnahuzatot vele és azt teszed a házában legalulra az nem rossz. Tehát rétegezni vele.
2012. okt. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy válaszoltatok!

Tudom, hogy nem hörcsög, csak úgy gondoltam szalma helyett lehet jó lenne a forgács is. Ez a párnahuzatos ötlet nagyon tetszik, így tényleg nem hordaná szét, illetve nem irritálná az orrát sem. :)

2012. okt. 10. 12:39
 4/6 anonim ***** válasza:
Széna, szalma szinte bármelyik kisállatkereskedésben kapható...
2012. okt. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ha van a közeletekben lovarda, vagy gazdaság, majdnem mindenhol adnak szivesen. Ugysem kell egy egész bála. A forgács nem jó, én csak kiskutyák alá szoktam tenni, mert szépen tisztán lehet tartani vele az almot, de melegiteni a kutyát nem fogja.
2012. okt. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek a választ! Akkor megpróbálok szerezni szalmát, hátha sikerül. Nem szeretném, hogy majd fázzon a kutyám.
2012. okt. 10. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!