Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mikortól lehet tudni a kiskuty...

Mikortól lehet tudni a kiskutyák nemét? A többi lent.

Figyelt kérdés
Egy napja szült meg a németjuhászom.. és a kis kölyköknek nem tudom megállapítani a nemüket mert mindegyiknek egyforma.. mikortól lehet tudni? vagy mikor lesz rajta olyan változás amikor már felismerhetőő?? Szerintem nem lehet az összes lány kiskutyus.. Előre is köszööönöm!! :)

#kiskutya #vemhesség idő..
2012. okt. 11. 12:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Gyakorlatilag azonnal :)


Van kuki, vagy nincs kuki. A herék ilyenkor még nem szállnak le, de a lényeg már ott van.

2012. okt. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
simán lehet az összes lány... már most különbözőnek kellene lenniük!
2012. okt. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Születéstől fogva van különbség.
2012. okt. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

1. ellés után azonnal meglehet állapítani.

2. Grat a szaporításhoz. (gondolom nem tenyésztő vagy ha az lennél tudnád a különbséget. ;) )

3. nem lány hanem szuka

4. sok sikert a kölykökhöz.

2012. okt. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Egyszerűen megállapítható még laikusnak is.:)

A köldökcsonk alatt, a pociján kb:középen ha van egy dudor, akkor fiú, ha a pociján csak a köldöke van, és alatta semmi, akkor kislány!

Simán lehet minden kiskutya egynemű amúgy.:)

2012. okt. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem anno a saját kutyám 5 kan kutyát ellett. Simán lehetséges..
2012. okt. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
75%
Húúúúúúúú! ez durva!!De nem egyedi probléma! ismerősömék haza vittek egy"kan"kölyköt! Az első tüzelés után lepődtek meg,hogy megellett a kan! Köldöksérvre hitték azt,hogy kuki!!!
2012. okt. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Utolsó: Rengeteget törődhettek a kutyával, ha még egyszer se látták pisilni... -_- A köldök sérvet pedig még egy éves kora előtt meg kellett volna műteni.
2012. okt. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Utolsónak.:

A kan kutyák eleinte ugyanúgy pisilnek, mint a szukák, a lábfelemelés általában az ivarérettség után jelenik meg.:)

Addigra meg már ugye késő volt ebbebn az esetben.

Még jó, hogy nem halt bele az ellésbe a kutya, szegény, fiatal lévén, nem beszélve a jókora köldöksérvről.

2012. okt. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én írtam az 5 fiúkölyköset. Szóval az én lánykutyáim mind leguggolnak és felemelik közben a lábukat..
2012. okt. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!