Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mikortól lehet tudni a kiskuty...

Mikortól lehet tudni a kiskutyák nemét? A többi lent.

Figyelt kérdés
Egy napja szült meg a németjuhászom.. és a kis kölyköknek nem tudom megállapítani a nemüket mert mindegyiknek egyforma.. mikortól lehet tudni? vagy mikor lesz rajta olyan változás amikor már felismerhetőő?? Szerintem nem lehet az összes lány kiskutyus.. Előre is köszööönöm!! :)

#kiskutya #vemhesség idő..
2012. okt. 11. 12:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

18:21:

persze én tudom.Nekünk is kan kutyusunk van.De nehéz elhinnem, hogy miközben játszik valaki az udvaron a kiskutyájával ne vegye észre, hogy nem a "köldökén" keresztül pisil....(Mert, hogy arra hitték azt, hogy a pucuja) A tüzelés pedig eléggé feltűnő egy szuka kutyánál.

Nem értem, hogy minek az olyannak kutya aki még azt se tudja megállapítani, hogy a kan vagy szuka.Mert én biztos, hogy egy kölyköt se mernék rábízni.Remélem azóta már ivartalanították a kutyájukat.

2012. okt. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Van aki nem játszik a kutyával!egyszerűen elé lökik a kaját,jó esetben naponta,és kész! ilyen sötéteket én is igy tartanám!
2012. okt. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Akkor egyáltalán minek az ilyennek kutya? -_- szégyen.

Egyetértek veled...én is ezt tenném az ilyen emberekkel.

2012. okt. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, és télleg meg lehetett állpítani :D Csak picit butácska voltam, mert amelyik kölyköt megfogtam annak mindegyiknek egyforma nemiszerve volt.. :D De mostmár tudom hogy van kan és szuka kiskutya is. :))
2012. okt. 12. 14:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!