Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi körtét adhatok 1,5...

Mennyi körtét adhatok 1,5 kilós csivavámnak?

Figyelt kérdés

Kapott egy áfonyányi darabot, és most itt ül mellettem 'felajzva' -remeg rocog és izgatottan szimatol, keresi/ várja a következő falatokat... :D Látszik rajta hogy enm hiszi el hogy kész.. csak ennyi volt.

Ha valaki ezt mondja nekem hogy ilyen gyümölcs/zöldség imádó lesz a naccsád', hát...:)


Nem árt neki? A cukortartalom miatt, és mert elég híg a széklete egy "gyümölcsös nap" után...:s


2012. okt. 12. 12:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nem viszed túlzásba nem lesz gond. Ez olyan mint gyereknek a csoki, szóval vigyázz. Ne ez legyen az elsődleges kaja számára!
2012. okt. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Körtével csak óvatosan, mert iszonyatos gázképződést tud produkálni...Ha már adsz neki, szerintem a héj nélkül. Ja és ne sokat, egyszerre csak pár falatot.
2012. okt. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!