Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám megeszi a saját...

A kutyám megeszi a saját szőrét, hajat, ha éjszaka bekakil az ürülékét, galamtollat is. Mit tegyek hogy ne egye meg?

Figyelt kérdés
2009. aug. 6. 15:37
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha a saját ürülékét megeszi általában az azt jelenti h szar tápot kap.A többihez nemtudok hozzászólni.

Mit kap enni?

2009. aug. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Jelenleg Chappi tápot kap,de nem eszi meg,kapott már mindenféle tápot,egyiket sem szerette.

Kap konzervet,itthoni kosztot is.

Ma is bekapott séta közben egy galambtollat ugy szedtem ki a szájából:(

2009. aug. 6. 15:47
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem csoda, hogy megeszi a kakiját, ha Chappi-vel és konzervvel eteted!

A Chappy, Darling, Friskies, az áruházak saját márkái (Gerodog, Winny, Reno, stb.), olyanok, mintha te csak párizsin és virslin élnél.

Nem tudom, mennyiből élsz, de ha tudod, valami normális táppal etesd: Acana, Eukanuba, Orijen. Ha kis termetű, akkor nagyon megéri, kiegészítés nem kell mellé.

Ha nagy testű, és kevésből élsz, tudom ajánlani a Dog Chow-t. Ugyan csak középkategóriás táp, de tűrhető az összetétele, heti 1-2 alkalommal főzök mellé húst, zöldséget, télen kicsit gyakrabban. Ha jobban fogok keresni, Acanával szeretném etetni, most jelenleg nem tudok többet kifizetni sajnos.

A konzerv maximum finomság legyen, még a prémium konzervnek is nagyon magas a víztartalma, így tápértéke nem sok van. Arról nem is beszélve, hogy még az olcsó konzerv a jó minőségű táphoz viszonyítva is drága. És sokat is kell adni belőle még a kicsi kutyának is, hogy elég legyen. Rohadtul nem éri meg.

2009. aug. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi idős? a fiatal kutyák pl sokmindent megrágnak és a szájukba vesznek, mert kíváncsiak...

Amúgy tápnak az Acana vagy Orijen tápokat próbáld ki, ne a mindenféle, 4%húst tartalmazó, marketing-izéket add neki...

2009. aug. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%

A többi dolog evésére meg... mennyi idős, milyen fajta, hogy van nevelve?

Lehet oka:

1) súlyos minőségi éhezés

2)neveletlenségből fakad. Meg kell tanítani neki, hogy nem szabad!

2009. aug. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Bármit megveszek neki,de nem gondoltam h ezek a tápok ezek szerint ilyen rosszak...

Lassan másfél éves bichon havanese.

Jelenleg itthon vagyok vele sokat,nevelgetem,játszunk.

Sokszor rászoltam már hogy nem szabad,és a NEM szot ügyesen is megérti,de most is csak annyit láttam h megy föl a lépcsöházba és felveszi a tollat,és ha tudnám h nem eszi meg,még nem is idegesitene ennyire,de tudom h megeszi.

2009. aug. 6. 16:06
 7/10 anonim ***** válasza:

egy pár napig MINDEN KAJÁBA AMIT ADSZ NEKI KEVERJ ANANÁSZT !

síma tescós jó lessz !

nem birják a szagát ,ha már kijött belőlük.

és válts tápot !

a chepi a 90 % gabonatartalmával inkább növényevőknek való,vagy talán nekik sem !

nem kényeztetni kell, hanem irányítani !

utánna jöhet a simi :)

2009. aug. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a segítségedet!:)

Sokat segítettél!

2009. aug. 6. 16:26
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
a kutya rákapott a szarra! wow
2009. aug. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
A kérdésre válaszolni kell,nem mondta még el senki neked?
2009. aug. 7. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!