Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám nagyon buta! A...

A kutyám nagyon buta! A kutyasuli mennyibe kerül, hatásos?

Figyelt kérdés

Stafford-boxer a kutyám,9hónapos.

Nem hallgat rám , próbálom fegyelmezni ,az orrára csapni,a seggére,kiabálni vele ,jutalomfalattal ellátni és egyéb...

de nem használ neki semmi...ha kiszabadul séta közben a porázból,elszalad a keritésen belüli kutyákhoz.

nem tudom visszahivni,elszalad...

az ÜL vezényszót tudtam vele egyedül megtanittani 5honap alatt...mellesleg bárkit beenged a házba,semmit és senkit nem ugat meg...

segitsetek!jo ötlet a kuytasuli?mennyibe kerül?hajdú-bihar megyében hol találok?


2009. aug. 6. 17:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
33%
a boxer nem valami okos fajta kutya. a német juhásszal ált. három nap alatt meg lehet tanítani az ül parancsot
2009. aug. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
78%
Ez nevetséges, már ne haragudj, de nem a kutya buta, hanem te nem tanítottad meg. Hogy várhatod el, hogy engedelmeskedjen, amikor nem tanította meg rá senki? A hiba sohasem a kutyában keresendő. Valószínűleg azért tanult lassan, mert nem következetesen nevelted, biztos nem naponta gyakoroltál vele, stb
2009. aug. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

igazad van nem naponta hanem egy héten 6x ...

és mégse akarja...

2009. aug. 6. 17:57
 4/19 anonim ***** válasza:
86%
Akkor sem buta, esetleg tanulatlan és neveletlen.
2009. aug. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
39%

1. válaszoló vagyok. az utolsónak:

hogy lenne már neveletlen és tanulatlan, mikor szegény szerencsétlen 5 hónapon keresztül minden nap szenvedett vele? A kutya azért lett tanulatlan mert buta és nem volt hajlandó tanulni.. ennyi

2009. aug. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
86%

a kutya nem kell hogy szót fogadjon neked !!

nem te vagy a vezér !!!!!!!!!!!!!

eteted,játszol vele, sétáltok, de te csak egy vagy a körülötte levőkből.

te csak gazdi vagy !

legyél mondjuk falkavezér,és 2 hét mulva símán beszél mandarinul,és mászik hegyet :)

mert a többi kutyás kunsztot 2 nap alatt megérti!

te nem érted a kutyád,és nem is tudod magad megértetni vele.

tanulj !!!

a tanácsom ingyenes,ezért használd.

jan fennel, vagy cesar millan technikái jó alapot adhatnak :)

2009. aug. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
na mennyibe kerül a kutyasuli??és hol?
2009. aug. 6. 18:14
 8/19 anonim ***** válasza:
40%

Sztem szerezned kellene egy okosabb kutyát mellé és akkor felvenné a viselkedését, amúgy szerintem nem is bánsz vele megfelelöen, szerintem nem tekint téged gazdájának azokból itélve amiket leírtál..


Nézz utánna annak hogy hogy müködik egy kutya, illetve ennek a fajtának mik a jellemvonásai, szerintem menhelyesektöl is kérhetsz segítséget azok minden fajtához értenek és biztosan ellátnak néhány tanáccsal, hogy mit hogyan csinálj!!


Meg kell tanulni a kutya nyelvén másképp nem fog menni hiába gombol le rölad egy vagyont a kutyasuli..

2009. aug. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

18:11


Ezt nagyon rosszul gondolod!!!

Nézz utánna annak hogy mi az a FALKAVEZÉR elv.


Amelyik kutya nem a saját gazdáját tekinti a falkavezérnek az akár veszélyes is lehet.

2009. aug. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
a kutyám amugy szeret,a családbol engem a legjobban,ha a nevén szolitják nekik nem megy oda de nekem igen.nekik nem ül le csak nekem.mindig jön utánam szinte el sem enged sehová:)
2009. aug. 6. 18:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!