Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mitől lehet az, hogyha egy...

Mitől lehet az, hogyha egy kutya bizonytalan?

Figyelt kérdés

Légyszi, csak olyan válaszoljon, aki tapasztalt kutyatartó! És persze aki ért hozzájuk!

Az is érdekelne többek között, hogy ez több okból lehet-e, mert szerintem igen, csak kíváncsi vagyok hozzáértők véleményére. Lehet szerintem attól, ha a gazdi elrontott valamit, és lehet pl olyan dologtól, ami kiváltotta ezt a kutyában, vagy ilyen tulajdonságokkal született... stb????

Aki válaszol, ne csak egy szót vagy mondatot írjon, és ha ír, magyarázza is el, miért gondolja így, ja és persze kérdezzetek nyugodtan!

Köszi


2012. okt. 13. 16:03
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

A kutya tenyésztőtől van. És a tenyésztő vitte őket autóban is, meg utcára is ment vele már meg a tesójával, persze oltás után. És tényleg, mikor elhoztuk, láttuk, hogy nem parázik az autóban, mint a másik kutyánk még kicsinek.

Amúgy nem súlyos a dolog, mert a kutyasuliban beszéltem egy terápiás oktatóval és azt mondta, hogy olyan dolgok elé kell állítani, ahol rájön, hogy meg tud oldani feladatokat. Mint pl egy játékban, gondoltam erre a KONG nevű játékra, amit venni fogunk. Meg hogy többet legyen itthon egyedül, mert túlzottan ragaszkodik hozzánk. Pl mikor kiadtuk a suliban a mehetsz vezényszót, ő ugyanúgy ott ült mellettünk, és nem azért, mert nem értette. Amúgy ma vizsgázott le. Ja és olyan kutyák közé kell vinni, akiknek normális gazdájuk van és érti a kutyák kommunikációját, nem pedig félreértelmezi. Hát ez nem lesz könnyű, mert nagyon sok hülye van a közelben. Hasonló kaliberű kutyákkal kell-ene összehozni.

2012. okt. 14. 22:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!