Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » S. O. S ( BAZ) megyében eladó...

S. O. S ( BAZ) megyében eladó beagle kutyát ( kölyköket max 2 hónaposat tudtok?

Figyelt kérdés
A nem nem számít max 10000 ft ért vagy 15000 de legyen oltva
2012. okt. 14. 19:49
 1/8 anonim ***** válasza:

törzskönyvezett kutyát akarsz vagy csak beagle jellegűt?


bár nem értem hogy hogy lehet SOSban kiskutyát vásárolni.. avgy inkább miért kellene...


[link]

2012. okt. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Gondolom nem törzskönyveset 10-15 ezerért...és még oltva is legyen...
2012. okt. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Inkább ne vegyél kutyát. Egy beagle 60ezernél kezdődik megbízható helyről. Szaporítótól nem szabad venni rengeteg a beteges kutya. ha ennyire nicns pénzed kutyárf akkor viszont semmilyet ne vegyél magadhoz. A kajálása többe kerül egy hónapban. 15 évre akarsz társat magadnak, a vétel ár a legkevesebb amit rá fogsz költeni.
2012. okt. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
mindenkinek köszi! Az első válaszolónak, eredeti Beagle kis kutyát szeretnék nem kell hogy törzskönyvezett legyen. Az s.o.s azt inkább nem mondanám el hogy miért magán ügy.... ( mondjuk úgy hogy történt egy kis baleset. A linket amit küldtél azt hiszem az express.hu azt az oldalt már néztem..... A másodiknak nem kell a törzskönyv mint már említettem csak az számít hogy ne legyen beagle meg pl uszkár keverék nem kell mind a két oltás csak 1 legyen meg... amúgy 15000 ft ért tudok kis kutyát beagle-t és oltva csak azért nem vettem meg mert férges volt a kutyus és ahogy láttam sánta volt a lábára úgy hogy. A harmadiknak a kutyust természetesen nem viszem el 1 hónaposan.... Viszont a kutya egy ismerősömnek sürgősen kell és nem akarnak 2 öregebb kutyát. Képzeld egy ismerősöm-höz került egy kis kutya valahogy az este be jutott hozzá..... ez régen történt... a kutyus 1 hónapos múlt pár héttel... A gazdiát kereste de nem találta meg úgy döntött hogy megtartja. Beoltotta és képzeld a kutyusnak semmi baja nem volt a kutyus ha jól tudom mostanra 3 éves el lehet hozni ha a gazdi odaadja. Ha a kutya magától képes járni enni inni akkor el lehet vinni.. . Nem lesz semmi baja. A negyediknek- Egy eredeti beagle kérlek szépen kölyök korában 10000 ft nekem az egyik haverom ad el 10000 ért nincsenek oltva csak az a baj hogy a kutyák nagyon harapósak...... fájdalmasan éles a foguk.......... Mielőtt vennék kutyát el kérem és megnézetem az orvossal beteg kutyát természetesen nem fogok elvinni de amelyik egészséges és szaporítótól van miért ne vigyem el? Ha meg vettem akkor nem gond a kajálása nem vagyok csóró hogy nincs mit enni a kutyának ha nem volna mit nem venném meg. Különben is a kutyusok nálam jól érzik magukat. Nyáron hűvös vizet léégkondis szobát és kutya szalámit kapnak. Télen bent lakik vettünk neki egy ilyen kis kutya ágyat vagy mit konvektor elé rakom takarót kap meleg tejet és ismét kutyaszalámit.. a többit már szerintem tudjátok
2012. okt. 15. 13:20
 5/8 anonim ***** válasza:

Amelyik kutya nem beteg, és szaporítótól van, miért ne vidd el? Fájdalmas hogy mik nem léteznek...

Ahogy az embereknél, a kutyáknál is, nem csak fizikai betegségek léteznek... Egy szaporító nem fog a kutyákkal szellemileg-lelkileg törődni, és gyanúsan a megfelelő szocializációt sem fogja a kutya megkapni!

Ja és a felelős kutyatartás nem ott kezdődik, hogy pihe-puha ágyikóval esetleg libamájjal meg nem tudom én mivel kényezteted el a kutyádat.

Ha nem akarsz szellemileg selejt beagle-t venni, akkor nem 10.000 Ft-ért kéne kutyát venned.

Illetve az sem garancia, ha még kölyök korában viszed el a kutyát dokihoz. Később bármilyen öröklött betegsége is előjöhet. (Gondolok itt mindenféle allergiákra, ízületi problémákra, fül- és szemproblémákra.)

2012. okt. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok még. Ha már mindenáron ilyen olcsón akarsz kutyát, akkor érdeklődj a fajta mentőknél, van-e fiatalabb kutyus. És akkor még talán jót is cselekszel. És az egyik legfontosabb: nem a szaporítókat támogatod!
2012. okt. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ezután a hozzádzólád után tényleg ne vegyéll kutyát.
2012. okt. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

kérdező:


azért nem ajánlják a szaporítót mert nem törödik a kutyákkal, a kutyák minőségévével, egy kutyát többször ellett, akkor is ha már nem szabadna, van hogy a testvérrel, fiával, apjával pároztatja. ezt hivják beltenyészetnek, ami komoly következményekkel jár


lehet a kiskutyán nem látszik semmi betegség, és az orvos sem talál rajta semmit, de ahogy embereknél, ugy az állatoknál is létezik olyan öröklött betegség ami később alakul ki... pl lehet hogy mire ivarérett lesz, leáll a veséje, vagy daganata lesz, esetleg olyan fejlődési rendellenesége lesz ami nem gyógyítható, de azt az orvos még nem tudja kiszűrni (pl hogy "debil" lesz a kutya és nem tanítható meg semmire)

2012. okt. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!