Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hányszor egyen a 2 hónapos...

Hányszor egyen a 2 hónapos Német Juhászkiskutyám?

Figyelt kérdés

Valaki azt mondta, hogy naponta 3x vagy akár 4x is. De az nem túl sok? Tegnap, meg ma nagyon hígat kakált. Azt mondták a szüleim, hogy túl etetem. Tegnap adtam neki egy kis Darling Junior konzervet is a száraz táp mellett. Kapott egy jutalomfalatot is.

Holnap külföldre visszük(nem az én hülyeségem), másfél nap autóút(!) Mit tegyek a kis hordozójába, hogy könnyebb legyen útközben tisztítani? Hogyan érhetném el, hogy szilárdat kakáljon? Pelenka? Nagyon sajnálom...



2012. okt. 15. 08:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
3-4 az jó Darlingot ha lehet hanyagold.. Olyan árot már ott a Brit.. Külföldre meg nem vihetitek amíg nincs útlevele.. És ha jól tudom az útlevélhez meg kell lennie az összes oltásának.
2012. okt. 15. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

a konzervtől mindig kicsit megye a hasuk, amúgy milyen táppal eteted?

a darling, pedigree, chappy és társaik nagyon rossz eledelek, inkább brit care, purina pro plan, acana, orijen, t.o.t.w. stb...

2-3 etetés elég, kis adagokban. aztán majd csökken 2-re.

de ugye nem egyfolytában autózás az a másfél nap? óránként tartsatok pihenőt, hogy pisilhessen az a kiskutya. Neki is jobb, ha nem tojja össze a hordozót meg nektek is.

2012. okt. 15. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
megy* sry
2012. okt. 15. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Meg kell vele állni 2 óránként, hogy tudjon pisilni-kakilni. Konzervet ne adj neki, főleg ne darlingot meg hasonló szemeteket. Nem csoda, hogy fosik tőle. Normális száraz tápot adj. Egy ilyen baba kutya még gyakran eszik és gyakran ürít. napi 4 etetés nem sok, mert nem a napi adagját osztod 4 felé. Ha egyszer enne, akkor is ugyanannyit enne. A napi mennyiség nem függ a gyakoriságtól. Ne felejtsd el állatorvoshoz vinni a következő oltás és féreghajtás miatt! Ugye inni csak vizet kap?! Semmi tej meg hasonlók!
2012. okt. 15. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

1: 3szor elég lesz

2: ne adj neki darlingot és társait. Előttem már leírták mivel kéne inkább etetni.

3: űtlevele van?

4: a pelenkát felejtsd el, időnként álljatok meg és úgy majd keveset kell takarítani. Viszont készüljetek fel rá, h nagy valószínűséggel hányni fog, nem is keveset.

2012. okt. 15. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

3-4 az jó. A konzervtől nemcsoda, ha megy a hasa... milyen tápot kap?

Utazás előtti este már ne nagyon egyen max egy nagyon keveset mert össze fogja hányni magát. Útközben álljatok meg többször és a kiskutya alá olyat tegyél amit könnyű cserélni (mondjuk újságpapírt)

Adj neki rizst a táp mellé plusz kefírtet és az szépen helyrerakja majd a hasát

2012. okt. 15. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

* "mert nem a napi adagját osztod 4 felé"

Helyett: "mert A napi adagját osztod 4 felé"

2012. okt. 15. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Minden tápnak van ajánlott napi adagja. Azt kell elosztani a napi etetésekhez. 8 hetes nj , ha megfelelően fejlődik, már elég nagy a napi 3x-ri etetéshez.

Az autóút folyamatosan lesz, vagy megállsz valahol hosszabb pihenőre?

2012. okt. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Sajnos folyamatos. Hányni is fog? Basszuskulcs, erre nem is gondoltam. ÓÓÓÓÓÓÓÓhhhogyazta @@@@@@@! Aki ezt kitalálta, úgy felpofoznám!
2012. okt. 15. 12:32
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül fog hányni! :) Az első kutyám 4-szer hányt a tenyésztőtől hazafelé, és fél éves koráig szinte minden alkalommal, amikor autóztunk, a második soha, egyszer sem.
2012. okt. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!