Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amstaffnak mennyi mozgásra...

Amstaffnak mennyi mozgásra van szüksége?

Figyelt kérdés
Heti háromszori séta/futás/úszás,mindennapi labdázás és tanulás otthon elég lenne? A napi egy óra aktív foglalkozás mindig meglenne,csak néha maradna ki,és ehez jönnének még a 10-15 percek ami egy kis simi,parancsok gyakorlása,kevéske játék lenne. Ez az alap,ennél csak több lenne,ennyi mindig meglenne. Amúgy van egy öregedő nj kutyánk,egy macskánk és kertes házban élünk.
2012. okt. 15. 23:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez elég lesz neki,de egy Staffiban mindig túl teng az energia. :)

A Nj-vel és a macskával nem lesz gond,meg szokja ha pici korától velük van! :) Egy Amstaff gazdi! :)

2012. okt. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nj-t és a macskát csak azért írtam,hogy van társaság,ha véletlen kimarad egy napi foglalkozás akkor se lenne egyedül egész nap.
2012. okt. 15. 23:29
 3/5 anonim ***** válasza:
Az enyém 10 hónapos és naponta 3 hosszú sétára kell vinnem, mert elég pörgős kutya. Ha nem vinném akkor is aludna napközben, de mikor ébren lenne szétszedné a lakást. A 3 séta mellett vannak egészségügyi séták, meg lakásban való foglalkozás is, neki ennyi mozgás kell. Az enyém a cicákat nem szereti, de a másik kutyámmal nagyon szeret játszani. Remélem a német juhászotok nem fogja zokon venni a kicsi érkezését :)
2012. okt. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ha érkezik. A macskát se vette zokon, mindig játszanak,igaz néha fájdalmat okoz neki. Persze véletlenül
2012. okt. 16. 08:59
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát én ismerek egy staffit, de ő a kivétel... Hiszen tudjuk a fajtaismertetőtől az egyedek eltérhetnek. Hát ez a staffi olyan lusta mint egy bulldog... Én ilyet még nem láttam :D


Amúgy szerintem ha hétvégente bevállalsz vele mindig egy kirándulást is, akkor ok.

2012. okt. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!