Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Menhelyi amstaffnak le lehet...

Menhelyi amstaffnak le lehet vágtni a fülét és a hátsó lábait okok miatt?

Figyelt kérdés
2012. máj. 15. 14:55
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
azaz a hátsó lábán a farkaskörmöket?
2012. máj. 15. 14:56
 2/20 A kérdező kommentje:
CSAK hozzàértők!
2012. máj. 15. 14:57
 3/20 anonim ***** válasza:

Tedd fel légyszíves normálisan a kérdésed!

Miért is szeretnéd hátsó lábait levágatni?

2012. máj. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Ok.

A farkaskörmöt le tudod műttetni a dokival.

A fülvágásról nem tudok nyilatkozni, valaki azt mondja, hogy idéntől már tilos még azoknál a fajtáknál is, ahol eddig engedélyezett volt, ill. szerintem az életkorától is függ.

2012. máj. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Bocsi.Nem tudom miért csak minden második szót tudok leírni..

akkor:

Menhyelyi amstaffomnak le lehet vágatni a fülét és a farkaskörmeit a hátsó lábain?Egészségügyi okok... :'(

2012. máj. 15. 15:00
 6/20 anonim ***** válasza:

Oks.

Ha egészségügyi okokról van szó a fülénél is, szerintem akkor lehet.

A farkaskörmöt pedig amúgy is kérheted, hogy műtsék le neki.

2012. máj. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
A fülének több oka is van.Mindig begyullad pedig NAPONTA tisztítom!Az orvos szerint nagyon hajlamos rá ezért ilyen...De tegnap túl hevesen játszottak a másik staffi barátjával és kicakkozta a fülét :/ :(
2012. máj. 15. 15:09
 8/20 anonim ***** válasza:
:S Beszélj egy dokival mindenképp!
2012. máj. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Mindenképp beszéld meg a menhellyel a dolgot. A farkaskörmét természetesen megcsináltathatod. A fülvágással viszont gondok vannak. Az állatvédelmi törvény szerint kizárólag egészségügyi okokból lehet felnőtt állaton elvégeztetni. A fülgyulladás még azért nem számít annak. Ha nem múlik el, akkor egy másik dokihoz menjetek inkább. A menhelyen aláírtál egy örökbe fogadási szerződést. Ebben szerintem benne van, hogy az állatot az Állatvédelmi Törvényt nem megsértve tartod. Azaz nem vágathatod a fülét.
2012. máj. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Beszéltem vele...Azt mondta lehet így hagyni de.1 nyagyon csúnya lesz...

2 ő ajánlja a vágatást mert akkor "csak" egy csík seb lesz amit könnyebb kezelni és elfertőződni sem fog...

De nem tudja se ő se én menhelyi kutyának lehet-e...

2012. máj. 15. 15:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!