Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Allergiás vagyok a kutyámra?...

Allergiás vagyok a kutyámra? Nagyon fontos!

Figyelt kérdés
Szoba kutyàm van,egy törpe pintscher.Mindig befekszik az àgyba,ha nem vagyok itthon,de amúgy egu nagyon szòfogadó kutyus.Pàr napja azt vettem észre,hogy a làbamon meg a karomon ilyen szúnyog csípés szerû bubok jönnek ki ràm,miutàn befekszem az àgyba.Elõször nagyon megijedtem,mert azt hittem bolha csípês,de miutàn àtnêztem a kutyàt meg az ágyat,nem talàltam semmi rovarszerût.Lehetnek ezek allergiàs kiütêsek?

#allergia #pintscher #liütés
2012. okt. 16. 08:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehetnek, de nem gondolnám, hogy a kutyára. Hiszen ha hozzáérsz, megsimogatod, akkor is érintkezel vele...
2012. okt. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Érdemes lehet elmenni egy allergia vizsgálatra. Ha valóban az, akkor ki fogják mutatni a vizsgálatból.
2012. okt. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Szúnyogcsípésre nem gondoltál?

Most nagyon sok van, beszorultak a hűvös miatt a lakásba.

Ha a karodon és lábadon vannak csípések, lehet, hogy akkor csípnek meg, ha alszol, és véletlen ki vagy takarózva.

Esetleg még hangyára tippelek, vagy a legrosszabb az ágyi poloska, az egy undorító, kiirthatatlan valami.

Rejtőzködő életet él, nagyon el tud bújni, és csak éjjel jön elő, borzasztóan viszkető, szúnyogcsípésnél kicsit nagyobb "búb"-ot csinál, és akár több hétig is megmarad.

allergiára a legkevésbé tippelek, a bolhacsípés meg nem ilyen.

2012. okt. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
48%

sok szúnyog? HOL????

Meg gondolom a kérdező csak felismer már egy szúnyogcsípést!


Lehet h az öblítőre/mosóporra vagy allergiás? Nem váltottál márkát pl?


A kutyát azért nem gondolom, mert akit én ismerek, annak nem vagy nem csak bőrtünetei vannak, hanem náthás inkább, szempirosság...stb.

2012. okt. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szúnyog? Ez miért ilyen meglepő? Nálunk igenis sok szúnyog van, és eddig nemigen voltak a lakásban, légy se nagyon, de most, hogy itt az ősz, bejönnek a hidegről!

Egyetlen árva szúnyog is összecsípkedhet egy éjszaka alatt akár 10 helyen is.

2012. okt. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!