Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Igaz hogy az uszkárnál van...

Igaz hogy az uszkárnál van egy ritka szín ami az aprikot és a fehér közt van?

Figyelt kérdés

Nekem most lesz középuszkárom és akitöl veszem mondta anya-apja fehér a kuytusnak és mégis iylen halványos apricotok születtek (az aának voltak apricot rokonai)

már 7 hetesek és még mindig oylan színüek.Igaz hogy ez ritkaság?


2009. aug. 7. 13:39
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
47%
Hát 25 éves lányként azt hiszem nem vagyok vénember:D De legalább nem vagyok olyan kényes hisztis elkényeztetett p*csa, mint te.
2009. aug. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
47%
Inkább tanulj meg értelmesen, helyesen magyarul írni, mert így nem fog menni a gimi kiscsaj.
2009. aug. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 A kérdező kommentje:

Akkor csak az agyad vénült:D joez szr poénvoltXD

Honnan veszed h elkényesztetett vagyok?? ennyi erővel te meg törpenövésü: D

Figyi, ez egy anonim [tökmindegyhogyírunk] oldal.Ha kell akkor normálisan írok, de itt erre miszügség? sietek meg minden.

2009. aug. 7. 19:13
 24/46 anonim ***** válasza:
47%

Jól van, hülye 14 évesekkel nem állok le vitázni, értelmetlen. Majd kinövöd a hülyeséged kislány.

Sok örömöt a hibás, szaporítótól vett keverékedhez:D Remélem még ráadásul szaporítani is fogod, hogy te legyél a tuti csajszi.

2009. aug. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
47%
Ja egyébként kaptál normális választ, csak te teljesen kiakadtál és felháborodtál rajtuk. Fáj az igazság tudom, dehát ez van ha valaki szaporítótól vesz kutyát.
2009. aug. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 A kérdező kommentje:
Nem az hogy fáj, csak nem vágom, hogy Biologiailag mitöl keverég az?Elhiszem h a bírók, meg a sok hüyle nem fogadja el.De harlekin uszkárok is léteznek...azokat sem jegyzik.A keverék kutya azt jelenti hogy két külön fajtájú kutya gyereke.De uszkár-uszkár (fehér-fehér) te hülye!! röhögni tudok csak rajtad: D
2009. aug. 7. 19:27
 27/46 A kérdező kommentje:
ja és micsi csajszi?? tuti? húha...mert? naez magas.
2009. aug. 7. 19:28
 28/46 anonim ***** válasza:

"ja és micsi csajszi?? tuti? húha...mert? naez magas"


Magyarul légyszíves!

2009. aug. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:

"Áhám, ha pl. egy foxterriernek nincsen törszkönyve mert mondjuk az illetőnek felesleges.Akkor keverék.Hát logikus :P

Nem kérek törzskönyvet amúgy mert minek?? dicsekedhetnék vele, meg móvihetném kiállításra deminek?minek??"



A törzskönyv nem úgy megy,hogy kéred e vagy sem.az a kutyához jár.Ha TENYÉSZTŐTŐL veszed,mert ez az igazolása annak,hogy fajtatiszta.A szaporítók (mint amilyentől te veszed) az azt mondja,hogy ha kell odaadja és rábeszéli a vevőket,hogy áá az nem kell mert minek.Na,azért,mert nem is tudna adni.És igen,lehet hogy a színén kívül fajtatisztának fog látszani,de hidd el nem az.


Egyébként az első kutyámat én is szaporítótól vettem,mert nem értettem hozzá és persze ahhoz sem járt törzskönyv és én is bedőltem a szaporítónak hogy az minek.De én legalább bevallom,hogy bár nem is keveréknek néz ki,de hivatalosan az.Azóta vettem még 2 kutyát,azt már tenyésztőtől,de egyébként a szaporítótól vett kutyám sokkal szebb (már 13 éves).Szóval nincs azzal baj,ha onnan veszed,csak legalább hidd már el,hogy keverék.És a tk nem azért kell h "mutogassuk"

2009. aug. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 A kérdező kommentje:

1."ja és micsi csajszi?? 2.tuti? húha...mert? 3. naez magas"

1.mintha azt mondanám: kutya.mitya?éted?

2.mért tuti??

3.nem értem.


de ezen mit nem vágsz?



a következö válaszolonak?

Nem beszélt rá, alapbol nem kértem, da valószínüleg nincs.De akkor úgy értsem ha pl. viszont egy tenyésztő ad el xy kutyát és nemad törzskönyvet, az nem fajtiszta? csak mer nincs rola papír? miköze tulajdonképpen egy papírnak ahhoz h két valamiylen kuyta kölyköt csinál.

most furán foghalmaztam de érted, nem?

2009. aug. 7. 20:33
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!