Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kinek van magyar fajta kutyája...

Jázi&Csenge kérdése:

Kinek van magyar fajta kutyája? Mesélnétek róla?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok, itt gyakorin hány embernek van magyar fajta kutyusa:) ha megteszitek, írjátok le azt is, hogy melyik kennelből való, milyen fajta pontosan, hogy hívják, milyen a jelleme, hány éves, milyen színű stb., minden érdekel:D(persze nem muszáj sokmindent írni). Ha kedvetek van hozzá, akár történeteket is írhattok a kedvencetekről, vagy képet is tölthettek fel róla.:)

2012. okt. 17. 18:02
1 2 3
 21/23 Roni123 válasza:

szia :) nekem egy 6 éves magyar vizslám van. Tacitus a neve és nagyon ragaszkodó. sajnos nem vadászunk, de nagyon sokat sétálunk futunk és játszunk. bent lakik velem a házba ahol a szüleimmel élek azóta ők is vettek maguknak egy kis kutyát most 7 hónapos...

3 éves korában hoztam el egy menhelyröl, azóta elválaszthatatlanok lettünk, mindenhova velemjön és nem szeret egyedül lenni...álltalában olyan mint az összes magyar vizsla. nagyon sokoldalú és olyan szépen mozog...áhh... be nem tudok telni vele. mindig hozzámbujik ha olvasok és a fejét rám dönti. olyan értelmesen néz... nélküle nem tudnék élni...ezenkivül: Nyugodt, jóindulatú, érzékeny kutya.és nem jó házörző :)

2012. nov. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Gratulálok mindeknkinek a szép kutyusaihoz! :)
2012. dec. 18. 19:40
 23/23 anonim ***** válasza:

Nekem kuvaszok vannak párban és van egy pulim, Háromszéki Góbé Sziporka a törzskönyvi neve.

A kuvaszok jó házőrzők, főleg a kan elég ilyesztő tud lenni ő most 4 éves és Kurucnak hívják, Berettyóújfaluban vettük, nincs törzskönyve de sok törzskönyves kuvasz megirigyelhetné a szépségét. Velem együtt bárki bejöhet az udvarra viszont nagyon gonosz ha nem vagyok ott.

A szukát Bertának hívják ő is fajtatiszta, most másfél éves, nincs törzskönyve, sokkal jobban kezelhető mint a kan, igazi kislány viszont Ő eléggé alattomos még akkor is megharapná az embert ha velem van. A párom a kant nem kedveli mivel az felugrál. Viszont a kan jobb házőrző meg szebb.

A Puli az egy szabadulóművész, kiásott már a kennelből, folyamatosan széttépi a hálóját. Folyamatosan kiszabadul így a kuvasz szukával állandóan összeverekednek.

A másik rossz tulajdonsága, hogy gyilkolja a tyúkjaimat ha hozzájuk fér, ezért is van kennelben. A macskákat nagyon utálja, jól terel, nagyon jó házőrző és nagyon hűséges

2013. márc. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!