Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok a Brit tápról?

Mit gondoltok a Brit tápról?

Figyelt kérdés
Eddig Royal Canin-nal etettem, de véleményem szerint nem arányos az ára a minőségével, és a nemzetközi rangsorokban is eléggé lehúzzák. Vacillálok még az Acana-n, az hasonló árkategóriás szuperprémium táp, viszont ha azt mondjátok, hogy a Brit egy jó prémium kategória, akkor pénztárca kímélő-közepes minőségű megoldásnak jó lesz.
2012. okt. 17. 23:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kategóriájában az egyik legjobb táp, a csirkéset és a bárányosat próbáltam, nálunk mindkettő bevált (a bárányosban nincs se búza, se kukorica). Vagy ott van még a Josera, ami hasonló minőségű és szintén egész jó áron van.
2012. okt. 18. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%

Én dog chowal etetek és az állatorvosnál amikor britet akartam venni kérdezte h mivel etetek most, és mondtam neki h dog chowal és mondta h ne vegyek britet mert a dog chow sokkal jobb (debreceni vagyok és több állatorvos is a dog chow-t javasolja) ellentétben viszont itt a gyakorikérdéseken azt olvasom mindenhol, hogy a brit jobb...

én annyit mondok, hogy kinek mi:D én a dog chowra esküszök:D

2012. okt. 18. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kategóriájában tényleg jó, de mivel csak egy kicsit kell hozzátenni árban ahhoz, hogy a farmina team breeder tápok közül válogass (cibau tenyésztő kiszerelése), így én inkább mellettük teszem le a voksomat ebben az árkategóriában (20kg-os top farmina kb 10e Ft).

Ha az acanán is gondolkozol, és az már más kategóriába esik, akkor viszont inkább a brit care-t ajánlanám.

Igaz a kérdésből nem derült ki, hogy a brit premiumra vagy erre gondoltál, de ha erre akkor csak jót tudok mondani róla.

2012. okt. 18. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
47%

Nem rossz táp a Brit Prémium, sőt..! Royal Caninnál mindenképp jobb az összetételt illetően.

Viszont akkor inkább már a Brit Care-t ajánlanám, ebben a rizsen kívül nincs más gabona és az ára is a Brit és Acana között van!

2012. okt. 18. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is most térek át royalról Brit care-re. 9600 ft körüli áron lehet szerezni a 12kilót. ha a royalt kifizetted ez is menni fog. :) Nekem az acana-val annyi problémám volt hogy fostak tőle pedig fokozatosan tértünk át rá.
2012. okt. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát az az állatorvos aki szerint a 4% hústartalmú Dog Chow jobb,mint a 42%-os Brit azt én nem is minősíteném.

Szerintem jobb,mint a Royal Canin. Acanánál nem biztos, viszont nincs akkora különbség a minőségben ,mint az árban.

2012. okt. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a válaszokat. Igazán hasznosak voltak. :-)
2012. okt. 18. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!