Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan szoktassan le a kiskuty...

Adrienn21 kérdése:

Hogyan szoktassan le a kiskutyát a harapdálásról?

Figyelt kérdés
Van egy 3 hónapos yorkim. Folyamatosan harapdál ha meg akarom simogatni, vagy ha játszunk. Hiába szólok rá,vagy koppintok az orrára,akkor is folytatja. Azért csinálja mert még fiatal és játszani akar? Le tudom róla szoktatni vagy el fogja ezt nőni?

2012. okt. 18. 09:06
 1/8 anonim válasza:
Szia.Nekem egy 4 és fél hónapos boxer kanom van ő is nagyon harapott nekünk azt javasolták amikor harap vagy játék közben durvul akkor fogjuk meg a fülénél fogva és és nyomjuk a fejét a földre addig amíg meg nem nyugszik.Mi ezt kb 4 szer csináltuk meg vele és utána nem harapott .Próbáld ki hátha neked is bejön.
2012. okt. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyszerű ha harap hagyd ott egy ideig. Ha ez nem válik be akkor csinálj úgy mint ha fájna hangos kiáltásal kísérve és szintén hagyd ott. Kis kutyák is így csinálják egymás között. Egyébként igen játszik de meg kell tanulniuk a kis kutyáknak a "puha harapást" amit csak a fent említett módszerekkel lehet.
2012. okt. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Bozsikrisz ***** válasza:
Hány hetes volt, amikor hozzád került?
2012. okt. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Előszőr is az 1. egy boxer a kérdező meg yorkiról kérdez ebben az esetben nem mind1.. A lenyomás nem biztos siker.. És nem kell fölöslegesen erőt fitogtatni a kutyánál ha meg lehet oldani "Kutyamódra" ahogy a 2. írta.
2012. okt. 18. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Kedves 9.19 es.Igaz hogy egy boxirol írtam ezt de de mivel a fülénél fogod meg ez épp úgy fáj neki mint nekünk a harapás és nem kell erőt alkalmazni egy kölyöknél a miénknél ezt 8 hetesen alkalmaztuk és nagyon bejött.
2012. okt. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2ambulom van megy 1 pincsim Az ambuloknál azért nem volt jó kis korban a földre nyomásos technika mert csak behergelte őket.. A pincsim meg félt utána.. mert nem értette hogy mi a baj. Szóval szerintem se az igazán jó az a dolog. Nem leszólom mert van kutya akinél összejön. Csak nekem mind a 3kutyánál bejött az hogy otthagytam őket ha durvultak. Persze csak akkor ha már durva a puha harapást még most is engedem a 40kilós ambulomnál..
2012. okt. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. 8 hetesen hoztam el, akkor még finom harapott, most meg már erősebben meg nem csak harap, hanem oda is csíp. Próbáltam magára hagyni, 3x megcsináltam akkor abbahagyta de kis idő után folytatja.
2012. okt. 18. 09:42
 8/8 anonim ***** válasza:
Többször csináld ne csak 3szor :) addig kell amig teljesen meg nem érti.
2012. okt. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!