Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 3 hónapos amstaffnak így kell...

3 hónapos amstaffnak így kell kinéznie?

Figyelt kérdés
ezen a képen kb 2 és fél hónapos de nem sokban külömbözik a mostani kinézetétől. 9 kg szerintetek milyen kutyus lessz belőle? [link]
2012. okt. 19. 00:55
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
Inkább mondjuk azt h bull típusú keverék.
2012. okt. 19. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
nem túl nagy staffinak???
2012. okt. 19. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
valami staff keverék.
2012. okt. 19. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:

"amstaff"-nak én sem nevezném, ebben egyetértek az elsővel. kan vagy szuka? ha kan akkor ESÉLYES, hogy nagyobb testalkatú lesz szélesebb fejjel. ha szuka akkor ezek ellenkezője (keskenyebb pofa, alacsonyabb alkat. egy kölyökről sem lehet megmondani, hogy mi lesz belőle. attól is függ, hogy milyen tápot kap, mennyit mozgatod majd.

egyébként ha megnézed a szüleit akkor nagyjából te is láthatod. :)

2012. okt. 19. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
68%
Nagyon szép színe és formája van, jó izmos, korához képest. A feje nem olyan kerek, mint az amstaffoknak. De nézz utána, hogy mire hasonlít, milyenek a szülei, mert ezeknek a bull típusú kutyáknak fajtán belül is sok változatuk van, olyan is, ami nem elismert, de attól még létezik. A pitnek pl. hosszabb kissé az orra, de ennyire talán nem. Meg a füle is más. Még a végén molosszus lesz, mert elég nagynak tűnik! Őszintén, kíváncsi vagyok milyen lesz nagykorában!
2012. okt. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
Ugyanolyan keverék, mint az Amstaffok nagy része Magyarországon (mivel agyon szaporítják), szóval nem nagy ügy, majd ráfogod hogy Amstaff, úgyis elhiszik...
2012. okt. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
ne spilázd túl a rosszindulatú megjegyzéseket. biztos,hogy amstaff.elég jól is néz ki.a 9kg meg sztem ideális(főleg ahogy a képen látszik).nem kövér.az enyém is 3hónapos.hasonló méretben ,csak más karakter.
2012. okt. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:
a szülei nagyon szépek voltak az apja nagyon magas és széles volt és az anyja is nagyon magas volt de mind a 2 szülőn látszott hogy amstaffok:) mások pedig aztmondják hogy kicsi a korához képest:) sokat futtatom naponta olyan 1-2 km ha ez nincs meg neki akkor bolond mindent széttép:) én is azt figyeltem hogy a lábai hosszúak de viszont nagyon izmosak mikor meghoztam olyan volt mintha puding lett volna az izmai helyén:) meh ha kocogtam alig ért utól most meg biciklivel tekerek ahogy csak bírok és símán fut mögöttem:) teszek még fel képet mert lehet hogy ebből a szögből tűnik csak úgy hogy nem fajtatiszta:) köszi a válaszokat:)
2012. okt. 19. 16:33
 9/38 anonim ***** válasza:

nem korai neki bicikli után futtatás?

nem lesz baj az ízületeivel?

2012. okt. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
Nem néz ki tipikus staffnak, ezzel a futtatással meg csak tönkre fogod vágni az izületeit. Mivel közepes testű kutya lesz, így általános szabály, hogy 1éves koráig nem futtatjuk sem biciklivel, sem máshogy, annyit és úgy mozogjon amennyi neki jól esik. Ha a gazdi rohan/teker előtte akkor miután már normál esetben megállna pihenni. ő ugyanúgy fog menni, mert ott a gazdája. Sokkal hasznosabb lenne kutyás társaságba vinni és ott játszani hagyni a többi kutyával, vagy egyszerűen egy hosszú sétára ahol nincs benne semmiféle testi/lelki kényszer, hogy neki mennie kell.
2012. okt. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!