Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen tapasztalatotok vannak...

Milyen tapasztalatotok vannak a mudikkal?

Figyelt kérdés
A családdal szeretnénk egyet, de előtte jobban meg akarom ismerni a fajtát. Muditartók, segítsetek!
2009. aug. 7. 22:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Elsőként ajánlom olvasd el ezen az oldalon a leírásokat: [link]
2009. aug. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem bátran vállalhattok egyet. :-)

Nézd meg a Kreatív Kuckó mudisoknak az is jó és sokat lehet tanulni mudiról a vicces történeteken, rajzokon és közmondásokon keresztül... és a neatboardot is ajánlom.

Ha többet szeretnél tudni az én mudimról akkor írj pü.-t, mert túl hosszú az Ő története...

2009. aug. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Aha, köszi. A családdal már elég sok mindent megnéztünk, elolvastunk és jól hangzik:)

Végül anya beleegyezett és már indul is a hajsza a kölyök után:)

Nagyon köszi

2009. aug. 8. 20:58
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó, hogy muditok lesz, nekem is az van, bátran ajánlom a fajtát!
2009. aug. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a legtökéletesebb kutya a mudi (nekem). A nevelésére nagyon kell figyelni, mert rossz nevelésre idegességgel reagálhat. Tévhit hogy ideges fajta, rossz nevelésre minden kutya reagál valahogy, a mudi épp "ideges" lesz. Viszont nem kell átesni a ló túloldalára ahogy manapság sokan teszik, hogy a kutyájuk az egész világot imádja. Mondjuk a mudinál ez nehéz, mert ellentétben sok kutyával, ő már pici korában is tudja, hogy ki a gazdája. Tapasztalatom szerint egygazdás kutyák, nem fognak mindenkinek pattogni, és kemény harcosok ha kell, kiválóan megvédenek (erejük az álcázzuk magunkat kicsi ártalmatlan kutyának módszerben is van :D). Nagyon nagyon okos kutya és szép, bár sokan ezt nem látják. Készüljetek fel néhány fajtatiszta korcs, pitbull és róka felszólításra... Ezeknek az embereknek az esze abban is látszik, hogy a koromfekete kutyában is meglátják Vukot, a rókát. Viszont a színhibás ordas mudimat, még sosem nézték német juhásznak. :D Ajánlom, hogy járjatok vele "kutyázni" jó neveléssel egy mudi mindent megnyer. Nagyon érdekes sport a terelés például, és jó program. :) Legyetek tudatában, hogy különleges, ritka kutyátok van, ami még nagyobb élmény, mint a hasonló nyerő fajták, akikből sok van a versenyzők között.
2009. aug. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!