Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most töltötte a 4. hónapot a...

Most töltötte a 4. hónapot a yorkim, és még nem áll a füle teljesen! Föl fog még neki állni?

Figyelt kérdés
Láttam már olyan yorkikat, hogy alig látszottak ki a földből, pár hetesek voltak, és már állt a fülük!
2009. aug. 8. 07:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Még van esély,de ne várj sokat.Kálciumot kell neki adni(állat-gyógyszertárból)és fel kell ragasztani bőrbarát ragtapasszal,de előbb rövidre kell vágni a szőrt a füléről,mert amiatt is lekonyulhat,ha sok a szőr rajta.Ez egyébként úgytudom genetikai dolog,csak kicsi korban lehet még változtatni.Sztem sokkal szebbek és aranyosabbak felálló denevér füllel.De a tenyésztő nem tud segíteni?Vagy nem akar?

Sok szerencsét a felálló fülhöz.

2009. aug. 8. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Folyamatosan nyírom neki a szőrt róla, és kap porcerősítőt, valamint csonterősítőt is! Az elején még ragaszgattam neki, de mostanában már nem! Lehet, hogy megint elkezdem neki ragasztani! Hátha!
2009. aug. 8. 08:10
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Majd ha más nem,a fasza feláll!
2009. aug. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Jól kérdezte a első: a tenyésztő mit mond?

Egyébként úgy tudom, hogy ha nem felel meg a standardnak a kutyád (úgysem hogy próbálkoztál ragasztós módszerrel meg porcerősítővel is) akkor elvileg a pénzed egy része vissajárna?

(azt nemtudom, hogy a lekonyuló fül a standardba tartozik-e, a yorkit annyira nem ismerem)

2009. aug. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

A tenyésztő megmutatta hogyan kell fölragasztani a fülét, amit meg is csináltam. Elkezdett neki rohamosan fölállni, már majdnem teljesen is áll! Úgy gondoltam, nem kínozom tovább a ragasztással, és abbahagytam!

Épphogy a teteje konyul le egy nagyon picit! Azt mondta a tenyésztő, hogy magától is föl fog állni, a ragasztással csak gyorsíthatom a folyamatot, és kb. fél éves koráig magától föláll nekik! Igaz ez?

2009. aug. 8. 09:45
 6/11 A kérdező kommentje:

09:15-ösnek!

Ha már a Tied nem áll föl, legalább a kutyának álljon! Irigykedsz, mi?

2009. aug. 8. 09:46
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem várd ki a 6 hónapos kort, addig ragasztgasd, és akkor szerintem sikerülni fog.
2009. aug. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Ja, és ha nem tudsz normális választ adni, inkább térj át más kategóriára, és éld ki ott a fura hajlamaidat! (Van 18 éven felülieknek kategória) Aki egy kicsit is komolyan veszi a felelős állattartást, az ad normális választ.

Köszönöm nekik a válaszokat!

2009. aug. 8. 09:55
 9/11 anonim ***** válasza:
Orijen táppal etesd, abban sok a fehérje. A collieknak, sheltieknek azért nem szoktak ilyet adni, mert ettől feláll a fülük, amit nekik nem szabad. Szerintem lehet yorkinál is beválna.
2009. aug. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szióóó!2 yorkim van!

az 1inek áll a füle a másiknak nem(fiatal kori betegség miatt)és nekem cukibb a nem álló fűlü..szntem ne kínozd a ragasztással!ne másnak tetszen hanem neked

2009. aug. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!