Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kislányom 5 éves (májusban...

Kislányom 5 éves (májusban töltötte), és már 2 felnőtt foga bújt ki. Az egyik -elöl alul- elég ferdén, a tejfog mögött jóval (tegnap esett ki az a tejfog). Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Gondolom fogszabályzó kell majd, majd ha kibújt mindegyik foga. Úgy hallottam, az több tízezer Ft. Már most kezdek gyűjtögetni...Közgyógyra azt nem lehet,mert az van? Vagy létezik rá valamilyen támogatás?


Meg vagyok ijedve, kérlek, tanácsoljatok valami biztatót..!


2011. aug. 1. 12:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Egyelőre ne ijadj meg. milyen a mostani tejfogsora? Szép szabályos? Akkor majd ha kibujnak a figai nem fog kelleni fogszabályzó.

Közgyógyra ha jól tudom vannak esetek mikor kaphatsz.. de ezt ne itt hanem az illetékes szervnél kérdezd meg.

2011. aug. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A tejfogsora viszonylag szabályos...de most már hogy bújnak ki a felnőtt fogak, a szabályostól messze van :)

akkor majd emgérdeklődöm a fogszabályzót, még ugyis odébb van az..

2011. aug. 1. 13:13
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is szabályosak voltak a tejfogaim, de a maradandóak sűrűbben nőttek, és szabályozni kellett őket.
2011. aug. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!