Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sántít a kutyám! Mire számítsak?

Lusta kutya kérdése:

Sántít a kutyám! Mire számítsak?

Figyelt kérdés

Kb. Egy hónapja kezdett el sántítani de csak akkor amikor sokat fut vagy sokat sétálunk. Amikor megnéztem a fájós lábát akkor a térde olyan minta ki-be ugrálna! Mi lehet a baj? Elviszem orvoshoz is de előtte szeretném tudni, h mire számítsak!


Emellett még az első lába is fáj! (Kiskorába az kiugrott neki az orvos visszarakta!) Ez a lába sem fáj mindig neki csak ha ugrál és akkor sem mindig!

Megint kiugorhatott neki a válla? vagy más probléma lehet?


Mire számítsak ha elviszem orvoshoz? Mennyibe fog fájni nekem?



2012. okt. 20. 18:47
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Nehéz lesz, de be kell majd tartani a doki utasításait. Pórázos séta egy ideig és a fokozatos terhelések. Nehéz megállni az embernek, hogy szigorú legyen, ha látja, a kutya már menne ezerrel.
2012. okt. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Valahogyan csak túléljük! Neked már volt hasonlóban részed?

Még a tél és a nagy retek előtt kéne megcsináltatni!

HOgyan végzik?

2012. okt. 23. 21:16
 13/18 anonim ***** válasza:
Most lesz 2 éve, hogy hátsó térdszalag szakadással műtötték a kutyámat. Egy nagyon agilis munkakutya, aki már aznap ráállt a műtött lábára. Számomra felért egy kínzással hetekig, hónapokig visszatartani a megszokott rohangálásaitól, labdázásaitól, iskolai munkájától, stb.
2012. okt. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Ha érzékeny vagy az orvosi dolgokra, ne olvasd el:))

[link]

2012. okt. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Szegény! mi is hasonló helyzetben leszünk ő is imádni futni labdázni botozni és rohangálni a nagy világba.

Remélem hamar fel fo majd gyógyulni!

Mondjuk 1 hónapja műtötték! (ivartalanították) Aznap már rohangálni akart és nem hagyott minket békén hozta a labdáját! :)

2012. okt. 23. 21:54
 16/18 A kérdező kommentje:
Megnéztem amit belinkeltél! Szegényt ár most féltem h mi lesz vele! De sajnos muszáj és így lesz neki a legjobb. És idővel fel fog gyógyulni és tökéletes lesz a lába! :)
2012. okt. 23. 22:00
 17/18 anonim ***** válasza:
Ne sajnáld az időt és mindent kérdezz meg az orvostól.És tartsd is be :)) Megéri.
2012. okt. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Mindent meg fogok kérdezni és megpróbálom betartani a szabályokat!
2012. okt. 23. 22:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!