Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet hasmenése a helyváltozás...

Lehet hasmenése a helyváltozástól?

Figyelt kérdés

Üdv!


Szombaton fogadtam örökbe egy felnőtt kutyát, menhelyről. Akkor még nem volt hasmenése, és nem is adtam neki olyan kaját. Vasárnap reggel már a fele ilyen, fele olyan volt, estére teljesen ment a hasa, ahogy most is. Holnap zárva van az orvosunk, szerdán reggel viszem hozzá, de addig is, kérlek nyugtassatok meg, hogy a helyváltozástól van. Sok helyen voltunk, édesanyámnál egy egész napot, aztán haza, aztán másnap két 2-3 órás séta más helyeken. Ma is kimentünk az erdőbe. Szárazat evett, meg szombaton egy farhátat, lehet attól? Azóta csak szárazat kap. Nem evett meg semmit bokrokból.


2012. okt. 23. 00:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Valószínűleg az étrendváltozástól van, az itt lévő linkeket nézd meg:


http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__2963654-mitol..

2012. okt. 23. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi is az állatmenhelyről fogadtunk be egy gyönyörű kutyát.Sajnos a miénknek állandóan hasmenése van.Elmúlt két éve amióta nálunk van,de a problémát csak úgy tudom orvosolni,ha széntablettákat vásárolok és adok be neki.Kérdeztem az állatorvost mitől lehet:de a doki sem tudja.
2012. okt. 23. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a stressztől simán lehet. Én mondjuk első nap nem rángattam volna el mindenhova, hanem szépen hazamentünk volna az uj otthonába, és nyugit biztositani neki.
2012. okt. 23. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet. Eddig mindegyik ideiglenes kutyámnál hasmenéssel küzdöttünk eleinte, és hiába jött helyre nálam, az új gazdi mindig hasmenésre panaszkodott :) A stressz náluk is okoz ilyen tüneteket, akár csak nálunk.
2012. okt. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2012. okt. 23. 10:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!