Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nyálkás-véres hasmenése van a...

Nyálkás-véres hasmenése van a fél éves yorkimnak, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Minden nap megvan a 3 kakilás, ami a szokásos, ugyanannyit eszik és iszik, mint eddig, a kedélyállapota nagyon jó, boldog, sokat játszik. Mégis aggódom. A napi 3 kakilásból 1 nagyon kevés hasmenése van, és ma vettem észre, hogy egy kis vér is található benne. Természetesen ilyenkor nincs állatorvos, azt tanácsolta az asszisztens, hogy ha jól érzi magát, nem kell rögtön orvoshoz rohanni. Mit tegyek? Valakinek valami házi praktika, vagy tapasztalata?
2012. jún. 29. 22:30
 1/4 anonim ***** válasza:
keverj a kajájához egy kis főtt nyákos rizst, és egy joghurtot, vagy kefirt. Lehet felvett valamit.
2012. jún. 30. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vidd el orvoshoz. Én a leírást a napi 3 kakival kezdeném, tekintve hogy 1 a normális....
2012. jún. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
vér attól van/lehet h az erőlködéstől elpattannak a hajszál erek! az én kutyámnak is volt ilyen ! 1nap koplalás 2 nap cask rizs és a 3.nap már jól is lesz :)
2012. jún. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Bocsi, hogy későn válaszolok, köszönöm a válaszokat, voltam orvosnál, vastagbélgyulladása volt... egy hetes gyógyszeres kezelés, és már semmi baja sincs. mellesleg a napi 3 kaki az egészséges
2012. júl. 23. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!