Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hasmenése van a kutyumnak...

Hasmenése van a kutyumnak szerintem bezabált valamit, mit adjak neki enni?

Figyelt kérdés
rizs fött répával? vagy más ötlet?
2012. jún. 1. 16:59
 1/7 A kérdező kommentje:
Eszik iszik játszik csak éppen fosik.
2012. jún. 1. 17:01
 2/7 anonim ***** válasza:

hát ha ma zabált be akkor ne adj ma már neki enni!

Holnap diétáztathatod,főtt húsi egy kis rizzsel megfelel ilyenkor! Vagy ha még eltudsz ugrani fressnapf-be lehet kapni bélbetegségre való konzervet,diétás,fehér dobozos! Én mindig azt szoktam ilyenkor adni neki másnap rendbejön! Nem olcsó,600 ft 1 db de megéri,jól rendberakja a gyomrot!

2012. jún. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Azért ez nem ilyen egyszerű, lehet, hogy nem egyszerű hasmenés, hanem súlyosabb betegség, ill. lehet, hogy mérgezés. Úgyhogy először állatorvos, aztán meg amit mond. Addig meg itasd, hogy ki ne száradjon.
2012. jún. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Éjjel volt fosika azóta nem de nem tudom mit adjak neki enni.
2012. jún. 1. 17:36
 5/7 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor sima főtt rizst szoktam egy hangyányi konzervvel keverni (csak az íze miatt egy fél kanálnyit, amúgy a konzert pont nem jó hasmenésre), ezt két napig, biztos ami tuti, de általában már az elsőtől is elmúlik.
2012. jún. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Vidd el orvoshoz nekem 1hónappal ezelött volt ugyan ilyen gond a kutyámmal azt mondta az állat orvos hogy rizs natúr hússal vagy egy kevés kekszet vagy ropit adjak neki, de ha nem eszi meg akkor vegyél neki diétás kaját már van a "kutya gyógyszertárba".
2012. jún. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Elvittem dokihoz kapott szurit meg gyogyszert és holnap veszem neki a diétás tápot.
2012. jún. 1. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!