Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha mondjuk 20 évesen veszek...

Ha mondjuk 20 évesen veszek egy kutyát és elkényeztetem, de közben azt hiszem minden rendben van, mert nem bánt senkit, békés jószág stb, aztán születne pár év múlva egy gyerekem, akkor előfordulhat, hogy féltékenységből széttépi a kisbabát?

Figyelt kérdés

2012. okt. 24. 15:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%
Te korlátolt szellemi képeségü vagy?
2012. okt. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Mert nekem ez volna az elméletem, mostanában sokszor hallottam a hírekben esetekről, hogy a kutya megölte a csecsemőt, mikor nem figyeltek. Lehet ez az oka?
2012. okt. 24. 15:12
 3/14 anonim ***** válasza:
87%
Olyat is hallani hogy az anyuka vagy/és az apuka ölte meg attól nem félsz?..
2012. okt. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Annyira sokszor nem hallani hírekben, hogy csecsemőt tép szét kutya.

Ha megfelelően neveled a kutyát, ilyesmi elő sem fordulhat.Annyit tehetsz, a gyerek előtt felkészülsz arra, miként kell a kutyát megtanítani a kisbaba érkezésére, vele való együttélésre.

2012. okt. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%

> előfordulhat, hogy féltékenységből széttépi a kisbabát?

Alapból szerintem nem, csak ha meghülyül.

Mindenesetre én semmiképpen nem tartanék kib*szottnagy kutyákat gyerek mellett.

2012. okt. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nincs, hogy egy kutyával semmi probléma, aztán egyszer csak széttép valakit. A jelek már évekkel az eset előtt látszanak, csak nem veszik észre vagy nem veszik komolyan, mert nem értenek hozzá.
2012. okt. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

ma 15:18

Na igen... egy kicsi kutya csak megcsócsálná a bébit, ugye?

Már, ha bekattanna.

2012. okt. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a kutya azért bánthatja a csecsemőt,mert az hadonászik,és bömböl,ha épp rájön a sírás,amit a kutya támadásnak vesz.Nagyobb gyerekeknél is ez a veszély,szaladgálnak,csapkodnak,kiabálnak,és ezt a kutyák félreértelmezik,szerintem a nyugodt gyereket nem bántja.De különben nem szabad felügyelet nélkül hagyni kisgyereket egy állattal,még macskával se,az is megkarmolhatja!
2012. okt. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
A kutyákban elvileg kéne lenni egy természetes gátnak a kölykökkel szemben. Ha nincs ott komoly szocializációs és falkavezérségi probléma van. Egyébként az utolsóval értek egyet nem hagyom egyedül a kutyát a gyerekkel és meg van oldva a probléma ha meg ott vagyok akkor letiltom amint baj van..
2012. okt. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
34%

persze , a kutyák számára a gazdi kisbabája is jutalomfalat!

ezért is tépi szét az összes kutya ,a kisbabákat,meg a papucsot,meg a zoknit,meg a stb.

mondjuk, remélem 20 évesen több eszed lesz,és nem lesz ,sem kutyád,sem gyereked,még vagy 115 évig!

2012. okt. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!