Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tudom, hogy a kutyám...

Hogyan tudom, hogy a kutyám bűzmirigye rendben van?

Figyelt kérdés
A kutyám néha szánkázik,nem gyakran,max napi 1x. De olyan sokat olvastam arról,hogy a kutya bűzmirigye begyúlladhat...stb,hogy aggódom. Megnéztem,és teljesen normális a végbélnyílása,nem gyulladt. Nem akarok feleslegesen aggódni. Olvastam,hogy az sem tesz jót a kutyusnak, ha túl gyakran kinyomatom a bűzmirigyét,ezért is kérdezem. Mikor kezdjek aggódni? Napi 1 szánkázás még normális?
2012. jan. 18. 22:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
nem normális. Vidd el a dokihoz,ha nem kell, akkor hidd el nem nyomja ki
2012. jan. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ha megbízol a dokitokban és nem lehúzós, akkor inkább mutasd meg neki. Valóban nem jó, ha gyakran ki van neki nyomva, az sem ritka, hogy havonta kell utána kinyomatni.

Ezért kéne normális doki, hogy ne nyomja ki, ha nem kell még - pusztán a pénz miatt...

2012. jan. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
De ha elviszem dokihoz,megnézetni,akkor maga a vizsgálat díja is 3000 Ft. Ès ha végül azt mondja,hogy rendben van,ezt az összeget akkor is ki kell fizetnem. De ha azt írjátok,hogy max napi 1 szánkázás már nem normális,akkor elviszem
2012. jan. 18. 23:06
 4/13 anonim ***** válasza:
Az még nem is drága, máshol 4-5000Ft! Mindenképp nézesd meg, az a biztos!
2012. jan. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
semmi szánkázás nem normális
2012. jan. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
De ha elviszem dokihoz,megnézetni,akkor maga a vizsgálat díja is 3000 Ft. Ès ha végül azt mondja,hogy rendben van,ezt az összeget akkor is ki kell fizetnem. De ha azt írjátok,hogy max napi 1 szánkázás már nem normális,akkor elviszem
2012. jan. 18. 23:13
 7/13 A kérdező kommentje:
Bocsi,véletlenül 2x kuldte el. Koszonom! Akkor elviszem
2012. jan. 18. 23:14
 8/13 A kérdező kommentje:
Ja még annyi, hogy 2 hete voltunk állatorvosnál, akkor mérték a lázát is. Biztos észrevette volna az orvos, ha gond van a bűzmirigyével. Nem? Vagy 2 hét alatt is kialakulhat?
2012. jan. 18. 23:19
 9/13 anonim válasza:
Férgesség miatt is lehet. Mikor volt féregtelenítve?
2012. jan. 19. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
2 honapja volt fereghajtva es az urulekeben nem lattam ferget
2012. jan. 19. 12:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!