Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » S. O. S. A kutyám lenyelt egy...

S. O. S. A kutyám lenyelt egy füldugót? Lehet tőle baja? Nagyon aggódom.

Figyelt kérdés
Csivava, a füldugó el volt zárva egy dobozva, de valahogy leszedte a dobozt a szekrényről,és arra mentem be a szobába hogy a füldugó a szájában van, próbáltam tőle elvenni,erre lenyelte. 3M-es narancs szivacsos füldugó.Nagyon aggódom.

2012. okt. 25. 12:46
 1/8 anonim válasza:
16%
Az nagyon baj.A szomszédom készített ruhákat volt neki is egy Csivava kutyálya.Nem tudom hogy elvett egy nagyon vékony szál cérnát.Azt lenyelte és a belébe ment a belébe bent akatt es meghalt.első sorban vidd el állatorvoshoz ha hányik es ha nem akkor felemésztette.Sok szerencsét!
2012. okt. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 bamboochatheone ***** válasza:
47%
Nem lesz semmi baja. Az én kistermetű(max 7-8 kilós) kutyám egy cumit evett meg úgy másfél éve.
2012. okt. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%
Figyeld a kutyádat. Ha kijön, jó. Ha benne marad a gyomrában, látni lehet majd a kutyán, hogy rosszul van. Akkor doki.
2012. okt. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
36%

hát kutyája válogatja, az én golden retrieveremnek egy tényleg nagyon pici gumidarab bélelzáródást csinált és majdnem meghalt! vidd el dokihoz vagy adjál neki ricinus olajat amitől eléggé menni fog a hasa vagy kérdezd meg a dokidat, h h hánytasd meg!


Én nem kockáztatnék mégegyszer!

2012. okt. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%

Hogy mennyi elme roggyant jár erre az oldalra komolyan! Csak a kategóriát tévesztették el :D

Kérdező!

Ezt esete válogatja hogy lesz e baja. Bár egy ilyen kicsi kutyánál ez ugye nagyobb méretű idegen tárgy mint teszem azt egy német juhásznál. Az a biztos ha elviszed orvoshoz ő tudni fogja mit kell tenni!

2012. okt. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
37%
Irány az orvos, aztán majd kiderül mi lesz a vége.
2012. okt. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
44%
óóó, szia Anita! :)
2012. okt. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hálistennek már jól van a kutyum, eszik iszik játszik, a doki meghánytatta, ki is jött elsőre szépen a füldugó. Köszönet az intelligens válszolóknak ;)
2012. okt. 25. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!