Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám lenyelte a kutyaszalá...

A kutyám lenyelte a kutyaszalámi csomagolását. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
Kutyaszalámit kaptak a kutyák és a boxerem(4,5 hónapos) kikapta a kezemből a csomagoló fólia levágott darabját-kb. a felét, kettőt rágott rajta és lenyelte. Időnk sem volt kiszedni a szájából. Mire számíthatok?

#kutya #boxer #fóliát nyelt a kutyám #lenyelt tárgyak
2012. máj. 12. 19:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz, majd kijön belőle.
2012. máj. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Remélhetőleg kikakilja.
2012. máj. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Fogj egy gumikesztyűt, húzd fel a kezedre.

És aztán aludj egy jót :D

Mire felkelsz kijön az magától :D

2012. máj. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

Egyébként a kutyák gyomorsava lazán lebontja a csontot.

a csomagolást se lesz neki nehéz :)

2012. máj. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ezer hála mindenkinek! :)) Megnyugtattatok. :D Hát remélem nem lesz semmi gond vele. Majd azért figyelem a lyukát! :D Köszi Mindenkinek!
2012. máj. 12. 20:09
 6/9 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, én azért beszélnék egy állatorvossal, mégiscsak műanyag, és összecsavarodhat odabent mindenfélével. Egy telefon nem kerül sokba, és nyugodtabban alszol tőle.

A másik pedig, hogy neveld a kutyádat, ne kapdosson csak ki a kezedből dolgokat. Oké, hogy kölyök, de azért ez durván tiszteletlen húzás volt tőle.

2012. máj. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Előreláthatólag ki fog jönni a másik felén a kutyának. Viszont, ha megváltozik a viselkedése, nem eszik, netán öklendezik, stb, akkor doki természetesen.
2012. máj. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Állatorvossal beszéltünk, azt mondta, hogy a fólia a tangabugyinál eggyel jobb mert könnyebben kicsúszik, meg ő is azt mondta, hogy valószínűleg majd kijön hátul :))
2012. máj. 12. 21:13
 9/9 A kérdező kommentje:
Ma reggelre már kijött a kutyából. Szerintem kihányta, mert nem volt körülötte semmilyen körítés. Ez gyorsan ment, megnyugodtam. :)
2012. máj. 13. 07:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!