Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi történt a kutyámmal?

Mi történt a kutyámmal?

Figyelt kérdés
a kiskutyám nagyon szaporán veszi a levegőt mintha egyfolytában szimatolna és ma délben idehányt az jelentheti azt hogy elrontotta a gyomrát de mi van a szapora levegővégzéssel légyszíves segítsetek előre is köszönöm :/

2012. okt. 25. 17:43
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

igen, szerintem is doki. legalább hívd fel, mond meg mi a gond, tanácsot fog adni, vagy mondja, h vidd be!


de nyugtatásképp mondok neked valamit.

ma amikor a kutyámmal kimentem a nagymamám elé az állomásra, mert átjött hozzánk egy pár napra, késett a vonat, és egy nénivel beszélgettem. ő azt mondta, h múltkor a kutyája ette a füvet, és belement az orrába. úgy vették észre, h egész nap szaporán vette a levegőt, hapcizott. nem lehet, h a te kutyusodnak is valami ilyesmi történhetett?


egyébként ne félj, a kutyusok nagyon strapabíróak, nem lesz semmi gond.. de azért mindenképp érdemes kikérni az orvos véleményét, h mi lehet a baj.

2012. okt. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!