Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan lehet olyan ritka a...

Hogyan lehet olyan ritka a kutyám fajtája (Barna hosszú szőrű weimari vizsla) nem korcs mert a kis könyvében is az van, és két és fél éve megvan és ez idő alatt csak kétszer láttam ugyan olyan fajtájút mint ő?

Figyelt kérdés
És a neten se találtam a fajtájáról csak EGY képet???
2012. okt. 25. 22:21
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/73 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon egyszerűen, vagy úgy, hogy ritka fajtájú, színű és szőrzetű kutyát vettél sok pénzért, csak elfelejtetted, vagy úgy, hogy van egy nagyon hasonlító keveréked, valamelyik okos állatorvos meg gondolta, hogy fajtatisztának írja az oltásijába, mert az milyen vicces. Én az utóbbira tippelek.
2012. okt. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/73 anonim ***** válasza:
2012. okt. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/73 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán értem a kérdést, de azt szeretnéd tudni, hogy miért van ilyen kevés barna hosszú szőrű weimari vizsla? Itt azért van egy pár: [link]

Amúgy nem értek a weimari vizsla genetikájához, de gyanítom, hogy a barna és a szürke genetikailag ugyanaz a szín.

2012. okt. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/73 A kérdező kommentje:

Tuti hogy nem keverék,

[link]


ezt az egy képet találtam,ugyan olyan mint ő!Egy az egybe....

2012. okt. 25. 22:27
 5/73 anonim ***** válasza:
100%
Akkor tuti, ha ott van a kezedben a törzskönyve. Ilyen kutyákat nem hagynak az emberek az út szélén, hogy te összeszedhesd, viszont simán lehet ilyen kinézetű kutyád egy csoki labrador és egy ír szetter keresztezéséből például, vagy bármilyen hasonló kutyákéból.
2012. okt. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/73 A kérdező kommentje:

3/4es kommentelő!!nagyon köszi!!!ott van a második sor első képe na ugyan olyan az enyém is!!!!!!!!!:D

kösszsiiii

2012. okt. 25. 22:29
 7/73 anonim ***** válasza:
Képet tudsz feltölteni?
2012. okt. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/73 A kérdező kommentje:

aha persze linkelem!!

Szegénykém kicsit elvan hízva,de ugyanolyan csak kicsit világosabb a bundája a fürdetés miatt...

(fürcsi után volt a kép)


[link]

2012. okt. 25. 22:39
 9/73 anonim ***** válasza:
100%
Szép a kutyád, de tuti nem fajtatiszta. Már a színárnyalat is más.
2012. okt. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/73 anonim ***** válasza:
100%
Hát ő legjobb esetben is egy magyar vizsla és egy ír szetter keveréke, és egyáltalán nem az az árnyalat, mint a weimarié. Tudom, örülnél, ha azt hinnéd, hogy találtál a sarkon egy méregdrága kölyköt, de ilyen nincs. Gyönyörű keveréked van, nem tudom, miért nem elég ez neked.
2012. okt. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!