Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti melyik kennelből választaná...

Ti melyik kennelből választanátok kutyát?

Figyelt kérdés

1. Ha hobbi célra szeretnétek egy Szibériai Husky kutyát, ti melyik kennelt választanátok és miért? Milyen szempontok szerint választanátok ki a megfelelő kennelt?


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


2. Az alábbiak közül melyikkel szimpatizáltok a legjobban és melyikkel kevésbé? 1-től 3-ig helyezzétek sorrendbe. Az 1-es a kevésbé jó :)


[link]

[link]

[link]



2012. okt. 26. 12:39
 1/5 anonim ***** válasza:

2.,kérdésre:

3.

1.

1.


Én a northspring és a kakastavi kennelt ajánlom hobbi és kiállítási célra. Mind a ketten jól tartják a kutyáikat és a kölyköket, sportolnak is velük. A tenyésztők nyitott személyiségek (talán az is belejátszik,hogy sokat tudnak a fajtáról és nem csak kiállítási viszonylatban), nem elvakultan show kutyások.

2012. okt. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A felsőkből amit ajánlok:

Kakastavi, Bigfoot Print, Sophie's Pearl, Northspring, Chatty Eyees, Nordica.

Ezen kennelek tenyésztőit ismerem.


A másodiknál a Kakastavival szimpatizálok a legjobban, Zsuzsi nagyon lelkiismeretes. És ha a tripodos oldalt nézed, egyértelmű, hogy kevésbé meggyőző. kakastavihusky.com

ez az aktív cím, van blog meg egyszerűsített magyar oldal is. Nem a régi honlap alapján kéne ítélkezni, meg alapból, nem a honlap teszi a kennelt :) Ismerd meg Zsuzsit és a kutyáit, már is megváltozik a véleményed... Utána a King Cristies majd a Havasfalka Szépe.

2012. okt. 27. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kakastavi

Chatty Eyes (ha sport kutyát akkar akkor innen válasz...

Nekem az "A" alomból van a kutya... Eddig egy versenyen voltunk ott 2. helyet értünk el... De viszont több tesója is bizonyított a sportban jó eredményekkel

Nordica (sztem ők rendelkeznek a legszebb kutyákkal)

North Spring Siberian

2012. okt. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, milyen célból szeretnéd a kutyát?
2012. okt. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Öhm... bocsánat, félreértelmeztem! ^^"" Most esett le, hogy nem úgy értetted, hogy az 1. kennel a rosszabbik :) Bocsika! Akkor viszont 3,1,1
2012. okt. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!