Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Nordica kennelből menyibe...

A Nordica kennelből menyibe kerül egy kölyök?

Figyelt kérdés

A Komáromi CACIB-on beleszeretem egy kutyájukba. (Vannabe, aki a fajtagyőztes lett)

É megnéztem, melyik kennelből származik a kutya. Apám azt mondta, lehet, hogy lesz egy Huky-m. És mikor megláttam, hogy Aranykoszorús mestertenyészetből való, sejtettem, hogy egetverő az ár...


2012. okt. 20. 20:51
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:
* Hisky-m
2012. okt. 20. 20:51
 2/30 A kérdező kommentje:
Béna vagyok: Husky
2012. okt. 20. 20:51
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Én megkérdeztem tőlük és 1500 eurot mondtak.
2012. okt. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
37%
Elhiszem, hogy tetszenek a kutyáik, szerintem ők a legjobb kennel ma az országban.
2012. okt. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

- jesszus! Van gyűjteni.


- persze! Vaniba pl. beleszerettem.

2012. okt. 20. 20:57
 6/30 anonim ***** válasza:
31%
Ezek a mestertenyészetek úgy látszik, nem tudnak mértéket tartani, és halálba elletik a kutyáikat... :/
2012. okt. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként lenne terved a kutyával vagy csak családi kutyának kellene? Ha az utóbbinak akkor szerintem nem éri meg az árát.
2012. okt. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
73%

Inca született 1988. októberében. Idézem az almokat:

1. "mivel Inca már majd három éves volt és én már nagyon vártam, hogy végre megszülessen az első Nordica alom, befedeztettem Amulett Artikkal" Ha nincs ló, jó a szamár is, csak szüljön már a kutya.

2-3. "A következő két alom Incától (...) sem hozott igazán nagy sikert. "

4. "...még egy alom született Grizlitől. A mama ezúttal Inca volt."

5. "Biztosan a sors keze volt abban, hogy 1996 nyarán egy késői (27. napon történt!), véletlen fedezés eredményeként Incától és Nanooktól megszületett..."

Ki az isten hagy egy vemhességet kihordani egy nyolc éves kutyának? Egy évre rá el is pusztult Inca.


Ebből az utolsó alomból született Icy, szintén idézem az almokat:

1) "1998 októberben megszületett az első alom Icy-tól." (két évesen, gratulálok)

2) "Mivel ez a párosítás ilyen klasszis kutyákat eredményezett, elhatároztam, hogy Icy-t ismételten befedeztetem Jimmivel."

3) "Icy következő alma egy spanyol import kantól született"

4) "2003 tavaszán új alom született. Icy-t fedeztettük... " Öt éves kutya, négy alom. WTF?


Én a helyedben máshonnan vennék kutyát.

2012. okt. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
54%

2 éves kutya már felnőtt. Miért ne szülhetne? Nem 5 éves kutya-4 alom, hanem 5 év alatt 4 alom. Ez alsó hangon is kevesebb, mint évente 1 alom.Tehát minimum 1 tüzelés kihagyva.

A tenyésztők általában attól tenyésztők, hogy a megtartott szuka kiváló tulajdonságait átörökítik a kölykökbe megfelelő kant kiválasztva.

Számodra milyen idővallum lenne elfogadható egy tenyész szuka almai között? És miért annyi?

2012. okt. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
30%
Jaj, sorry, elszámoltam, hét éves volt Icy az utolsó alomnál, ez esetben kicsit jobb az eloszlás, de hét évesen... :/
2012. okt. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!