Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi a reális ár labrador...

Mennyi a reális ár labrador retriever kiskutyákért?

Figyelt kérdés
Van hét 6 hetes labrador kiskutyám. A szülők kiállítási eredményekkel, tenyészszemlével, törzskönyvvel, dysplazia szűréssel rendelkeznek. A kicsiket 8 hetesen 2 oltással, törzskönyvvel, kezdő tápcsomaggal, rendszeresen féregtelenítve szeretném eladni. Szerintetek mi az az összeg ami reális lenne értük? A szukámnak ez volt az első ellése, valószínűleg 1.5 év múlva újra fedeztetjük, utána ivartalanítva lesz.
2009. aug. 9. 23:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez nagyon sok mindentől függ. Szülőknek milyen kiállítási eredményei vannak? Nem mindegy hogy két CAC vagy pedig sokszoros HFGY. A kutyád tenyésztője jobban ért hozzá, hogy mennyit lehet elkérni értük, szerintem kérdezd meg őt! Mi csak azt tudjuk megmondani hogy a labrador kiskutyák mennyibe kerülnek, de így ezt, hogy nem tudunk minden részletet, nem ismerjük s szülőket nehéz lenne pontosan megmondani.
2009. aug. 10. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Te mennyiért vetted a szukát? Kérdezd meg a tenyésztőt, hogy most mennyiért adja a kölyköket. Ha a szukád tenyészszemlés, kiállításokra jársz vele, akkor kb. húsz tenyésztőt kéne ismerned akik felvilágosítást tudnának adni neked. Miért itt érdeklődsz?
2009. aug. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Kösz a semmit...
2009. aug. 10. 11:32
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
60.000 ft tessék látatlanba
2009. aug. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ok, akkor annyiért adom őket:D
2009. aug. 10. 11:40
 6/11 A kérdező kommentje:
Mellesleg az hogy én mennyiért vettem 2.5 fél éve a szukám szerintem tök mindegy, mert 1. azóta biztos felmentek az árak 2. én kimondottan tenyésztésre vettem és így drágább volt, 100ezer.
2009. aug. 10. 11:42
 7/11 anonim ***** válasza:
Én csak hülyeségből mondtam a hatvanezret ennél többért add el, ha a szukát százezerért vetted, akkor az alatt nem nagyon érdemes eladni, de nem vagyok annyira otthon labrador árakban. A kölykök ára egy almon belül is változó. A tenyésztésre, kiállításra vett kiskutyák jóval többe kerülnek, mint a hobby célból vett, ivartalanítási szerződéssel eladott kicsi.
2009. aug. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem 80-a simán kérhetsz érte, ha kiállítási minőségüek. Ha hobbi akkor 60e.

Mindenképp irj a vevőkkel szerződést ...

2009. aug. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Okés köszi, azért tényleg megkérdezek pár tenyésztőt, csak eddig azért nem tettem, mert féltem hogy rosszindulatból egy teljesen irreális összeget mondanak, nem akarom hogy konkurenciaként tekintsenek rám. Szerződés mindenféleképpen lesz.
2009. aug. 10. 13:24
 10/11 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok:

egyébként milyen szinűek a kölykök?

2009. aug. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!