Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy neveljem le a kutyák...

Hogy neveljem le a kutyák meghágásáról?

Figyelt kérdés
1,5 éves kan, mostanában nem játszik csak szexelni akarja a szukákat, lehet dominanciának nevezni, ha rászólok abbahagyja de pár másodperc múlva újrakezdi... semmi nem érdekli olyankor..
2012. okt. 26. 23:52
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Kaját akkor eszik ha azt mondom az övé, ezzel nincs gond belenyúlhatok azt csinálok amit akarok vele, itthon nincs szinte semmi gond vele.
2012. okt. 27. 01:50
 12/14 anonim ***** válasza:
Sajnos nem mindegy, hogy milyen kutyaiskolába mész. Sok helyen eleve azt sem értik, hogy miért baj, ha hágja a másikat, nemhogy segítenének lenevelni róla. Én Tükör iskolát javasolnék nektek!
2012. okt. 27. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is bepróbálkozott ezzel a kicsi kanom. Nekünk a sorrend helyreállítása segített, illetve amit írt az utolsó: fogtam, lehajítottam, majd elzavartam onnét. Tudom, több gazdi előtt ciki, de ez van.
2012. okt. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nem az a ciki, ha fegyelmezed, hanem az, ha ráhagyod.
2012. okt. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!