Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagyon mérgező ennyi mennyiség...

Nagyon mérgező ennyi mennyiségben? .

Figyelt kérdés
A kutyusom (shi-tzu 1éves lány) Tegnap szétrágcsált egy nagyon folyós piros tollat! Felugrott a székről az asztalra,amikor kimentem vettem észre nagyon piros a tolltól a szája és megtaláltam a nagyon szétrágott tollat!Mennyire mérgezi meg a kutyust? Lesz valami nagyobb baja?Esetleg elpusztul tőle? 14l
2012. okt. 27. 21:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
állatorvos,életem! Állatorvos.Ha szereted a kutyádat,akkor tőle kéne kérdezni,nem pedig itt,hozzá nem értőktől!!
2012. okt. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Bocsi,gondoltam rá faluban élek,nem tudok elmenni szüleim 3 napja sajnos nincsenek itthon,és egyedül vagyok.!!
2012. okt. 27. 22:00
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
Nem lesz baja a tintától, gyerekek is kiszívják néha semmi bajuk nem lesz tőle azon kívül hogy befogja a szájukat.
2012. okt. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%
nem hiszem, hogy elpusztulna. attól, hogy megrágcsálta még korántsem biztos, hogy lenyelt annyi tintát, hogy bármi baja lenne tőle. és különben is, mivel tegnap történt és nem vettél rajta észre semmit, így még valószínűbb, hogy semmi baja nem lesz...többnyire egy nap után már előjönnek a tünetek :)
2012. okt. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
4#Köszönöm szépen.Igen,maradt életvidám,játékos kiskutya. Akkor remélem tényleg nem lesz semmi baja!:)
2012. okt. 27. 22:08
 6/10 anonim ***** válasza:
86%

Telefon. Néha jobb, mint az internet. Akár az ország másik végében is felhívhatsz egy dokit tanácsért.

Amúgy valószínűleg semmi baja nem lesz tőle, de ha aggódsz, kérdezz rá egy dokinál, és szoktasd le a kutyát a rágcsálásról.

2012. okt. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
6#Köszönöm neked is válaszod,nincs meg a doki telefonszáma, de a rosszabb (istenments ennél ne is legyen rosszabb) esetben felírom a számát.:) Megpróbálom.
2012. okt. 27. 22:14
 8/10 anonim ***** válasza:
Tej-méregtelenít, de szerlntem nem lesz semmi baja.
2012. okt. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
8# Köszönöm válaszod!:)
2012. okt. 28. 13:00
 10/10 anonim ***** válasza:
Nincs meg a doki száma? Feltűnt már h az INTERNET ELŐTT ÜLSZ? -.-
2012. okt. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!