Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Az alkoholos filc mekkora...

Az alkoholos filc mekkora mennyiségben mérgező?

Figyelt kérdés
A kérdésem az lenne, hogy az alkohol filc bőrre kerülve okoz-e mérgezést/problémát? Ha igen, milyen mennyiségben? Milyen tünetek jelentkeznének? Véletlenül egy szép hosszú csíkot rajzoltam magamra és sok rémtörténetet hallottam, megijedtem. Fekete alkoholos filctoll volt...Mennyi igaz az ilyen történetekből? Lehet bajom?
2011. jan. 12. 21:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Semmi bajod nem lesz az égvilágon... Max. lejön a bőröd, mire sikerül levakarnod magadról. :-))


Gondolod, hogy ha mérgező lenne, nem tiltották volna be mint az ólomkatonákat?


Na jó, azért ne nyalogasd... De bőrre kerülve nem okoz semmilyen problémát.


Pedro

2011. jan. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A rémtörténetek nem az ilyen egyszeri ráfirkantások miatt vannak, hanem azért, mert van, aki rendszeresen mondjuk a csuklójára írogat fontos információkat, hogy ne felejtse el. Attól lehet komolyabb baja, ha jól tudom a bőrrák esélyét növeli. De igaz ez a golyós toll tintájára is.
2011. jan. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!