Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lenne egy kérdésem, van egy 3...

Eróci kérdése:

Lenne egy kérdésem, van egy 3 hónapos csivavám éés most fogják őt operálni mert árpa van a szemében. Valaki akinek csivavája van nem mentetek át valami ilyesmin? Nem volt semmi nagyobb baj?

Figyelt kérdés

#csivavások
2012. okt. 28. 13:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Nyugi, nem lesz semmi baj, nem nagy műtét.

Nekem csivaváim vannak, 2 ivartalanítás, és egy csípőizületi műtéten vannak túl, minden gond nélkül. Ja, és bódításban volt még ultrahangos fogkőleszedés.

2012. okt. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hát remélem, pénteken vettem észre egybe el is vittem orvoshoz azt mondta huzatot kapott a szeme, belecsöpögtetett neki, aztán másnap eltünt. de ma reggel újra olyan lett a szeme és h ezt ki kell operálni :/
2012. okt. 28. 14:31
 3/3 anonim ***** válasza:
akkor az nem árpa, hanem Harder mirigy előreesés. (harmadik szemhéj) De egy csepegtetéstől nem szokott elmulni, én azért megmutatnám másnak is, hátha gyógyszeresen vissza lehet huzni, és nem kell műteni.
2012. okt. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!