Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Canun tápról tapasztalatok?

Nory0722 kérdése:

Canun tápról tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Elég jónak tűnik, szívesen váltanék. Jelenleg ACCvel etetek, meg vagyok vele elégedve, de ha ez jobb, inkább ezt venném.
2012. okt. 28. 17:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az ACC-nél jobb. Én a Trabajo munkakutyáknak való változatával etettem már, de jelenleg inkább a Brit tápokat adom.
2012. okt. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ. És a Canun Basic tápok? Gondolom kevésbé jó, de azok is jobbak az ACC-nél? Normál energiaszintűek a kutyáim, bár nem csak 'úgy vannak' járunk suliba, illetve biciklizne, ezért gondoltam, hogy a Basic sport, vagy a Basic Dog Hunter, vagy a Ecofeed jó lenne nekik. Csak ezek közül nem tudom melyik.
2012. okt. 28. 21:01
 3/5 anonim ***** válasza:

Ezeket még nem próbáltam. Az Ecofeed-nek elég alacsonynak tűnik a zsír tartalma, így inkább a másik kettő közül válogass.


Csak akkor tudod meg, hogy megfelel-e a kutyáid igényeinek, ha kipróbálod. Kb. 2 hónap etetés után tudsz következtetést levonni.

2012. okt. 29. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Úgy döntöttem, a másik kettő közül rendelek egyet, vagy mindkettőből egyet-egyet és megnézzük, melyik a jobb. Náluk 1 zsák táp kitart egy hónapig, így 2 elég lesz ahhoz, hogy megnézzük jobb e.
2012. okt. 30. 13:37
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nagyon jó táp, bár mi a prémium -mal etetünk. Azokért tűzbe teszem a kezem. :) Ilyenkor télen az Invictus-t vesszük, nyáron pedig a Complet-et. De alacsonyabb árfekvésben azt mondják a Dog Sport elég jó...
2012. dec. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!