Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik az a kutyafajta,...

Melyik az a kutyafajta, amelyet sosem szeretnél?

Figyelt kérdés
Miért?
2012. okt. 29. 00:50
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
69%
Őszintén szólva a kedvenc fajtáimon kívül soha semmilyet nem szeretnék. Ez nálam olyan mint a szerelem, egyik ember sem rossz mégsem lesz szerelmes mindenkibe az ember. Ha nem olyan kutyám van amilyenre vágyok, akkor az egyikünknek sem jó. De ha le kéne szűkíteni jobban, akkor biztos nem lenne olyan kutyám amelyik legalább nem munkakutya őrző-védő ösztönökkel.
2012. okt. 29. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
54%
bullterrier,mert nem tetszik a fej formája..
2012. okt. 29. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
51%
Én pl. nem szerettem ezeket a nyomott orrú kutyákat, mint pl. az angol bulldog, mopsz, ha egy éve kérdezed, azt mondtam volna, sose lesz ilyenem... aztán "önhibánkon kívül" hozzánk került egy mopsz. :D Imádjuk meg minden, mondjuk továbbra sem támogatom az ilyen "életképtelen" fajták tenyésztését, de már nem merem kijelenti, hogy ilyen meg ilyen fajtájú kutyát sose szeretnék :D
2012. okt. 29. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim válasza:
Mopszot nem szeretnék,mivel baratnõmnek mopsza van,egy ideig lakótársak voltunk és,hát nem igazán toleráltam a kutya alap természetét.Elõtte viszont tetszett a mopsz is.
2012. okt. 29. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
51%
rotweiler doberman dog ok a kiallasuk miatt. vizsla spaniel nekem tul idegbeteg... a vizslanak a rideg szeme sem tetszik. hangsulyozom magamtol soha nem vennek ilyen kutyat otthonra. de pl a macskakat is utalom megis amikor hozzank szegodott egy kiscica bizony bizony az egesz csalad etette itatta meg meleg kuckot is keszitettunk neki :-)
2012. okt. 29. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
74%
Divatkutyáktól herótom van, így az Amstaff, Yorkshire terrier, Chihuahua eleve kizárva nálam. És még a többi divatból tartott kis termetű kutyusok is. Ha majd kis kutyát akarok, inkább elmegyek egy menhelyre. Ezen kívül: különböző betegségekre jobban hajlamos, illetve több gondozást igénylő kutyafajtákat sem szeretnék sose(Pl. mopsz, shar pei, francia bulldog stb stb stb)
2012. okt. 29. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
olyan fajtát semmiképp nem szeretnék, ami nem "használható". ha jók az ösztönök, és egészséges a kutya, akkor a kinézete annyira nem érdekel. De miután már nálam teltház van, igy szerencsére nem kell ezen gondolkodnom:)
2012. okt. 29. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

Yorkshire terriert,chihuahua,si-cu,máltai. Ezek szerintem nem is kutyák "nem jók semmire". Úgy voltam vele, hogy ezek a kis szobacirkáló "izék" nem is igazi kutyák, de kaptam egy palota pincsit, aztán találtunk az utcán egy kisebb testű keveréket is. Viszont nincsenek elkényeztetve, nem félünk kint hagyni őket estére (nyáron), mert szerintem ők is "nagy kutyának" képzelik magukat.:) Többet szerintem biztos nem lesz kistestű kutyánk csak ha menhelyről hozzuk akkor esetleg.

Amúgy úgy nekem nincs bajon ezekkel a fajtákkal, valakinek van jó megsimogatom, nem undorodok tőle de elképzelhetetlennek tartom hogy egy ilyen elkényeztetett remegő állatkával éljek.

Jaj és még a nápolyi masztiff. Ő csak a külleme miatt nem tetszik.

2012. okt. 29. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
0%
Németjuhász. azért mert most már indegyik máshogy néz ki,jó oké hogy az az emberek hibája de akkoris. kiállításon a kb 20 kutyából nem volt 2 ugyanolyan... na mind1
2012. okt. 29. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Bull terrier. Nem szimpatikus az a kutya.
2012. okt. 29. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!