Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik az a kutyafajta,...

Melyik az a kutyafajta, amelyet sosem szeretnél?

Figyelt kérdés
Miért?
2012. okt. 29. 00:50
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Terrierek. Nem valók hozzám és annak nincs értelme, hogy kölcsönösen tönkretegyük egymás életét. Maradok juhászkutyás. :)
2012. okt. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:

Csivava..tudom,tudom nem a kutya hibája hogy ilyenek,de akkor is annyi rossz tapasztalatom van velük hogy eszméletlen.

Bullterrier se tetszik annyira hogy vennék,ahogy egy agarat se vennék mert a külső jegyei nekik se tetszenek. Utolsó ami nem kéne a puli,szintén nem tetszik sajnos.

Ezzel egy gazdát se akartam megbántani.:)

2012. okt. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Semmilyen kistestű fajtát nem tartanék nekem az nem kutya
2012. okt. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
A divatkutyák.
2012. okt. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Palotapincsi, mopsz, boxer, bulldog, tehát a nyomottorrú fajták.
2012. okt. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

yorkie, csivava, angol buldog, a nagyobb harci fajták (cane corso, kanári szigeteki kutya, rottweiler stb) Német juhász,


Igazából nagyon sok nem kellene!! Rövidebb az a lista, hogy melyik kellene: Mudi, puli, pumi, komondor, spániel.

2012. okt. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:

Meglepő, hogy mennyi turcsi orrú kutya van, mégis mennyien nem szeretitek.

Mi baj velük? Most nem a mopszra gondolok, de például a boxerrel, bulldoggal mi a baj?

2012. okt. 29. 13:22
 18/27 anonim ***** válasza:
49%
Nem tetszik. Biztos neked is van olyan kutyafajta, ami nem tetszik. Neked mi bajod van vele? Egyszerűen nem szimpatikus, ezt nem lehet megmagyarázni.
2012. okt. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
49%
szerintem ők nagyon szörcsögnek, talán ezért is zavaró kicsit. nem?
2012. okt. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
54%
Nem tetszenek. Neked sem tetszik mindenki szerintem, sem kutyában sem emberben sem semmiben. Azon kívül nem tetszik a jellemük, egyik sem túl nagy munkakutya, testi hátrányosságaikról már nem is beszélve. Légzési nehézség, valamelyik szülni nem tud magától stb. Meg eleve nem szeretem az olyan kutyákat amik divatosak mert valami extrém van rajtuk.
2012. okt. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!