Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » HUSKYsok! Ti mivel etetitek a...

HUSKYsok! Ti mivel etetitek a kutyátokat és kb. mennyit költetek erre egy hónapban?

Figyelt kérdés

2012. okt. 29. 09:07
1 2
 11/12 sippara ***** válasza:

1 éves kan, bár csak "háromnegyed husky" (anyu husky mix, apu fajtatiszta), 18 kg és 54 cm.

Most még Dog Chow Puppyt eszik (bárány-rizs kiadásban), 18 kg volt kb 10 ezer forint, 280 grammot kap naponta egy pici olajjal, szeptember elején vettük a zsákot és szerintem e hónap feléig még kitart, úgyhogy kb. 3500 Ft/hóra jön ki.

Tápot váltunk a kora miatt, most rendeltem meg zoofast-ról Brit premiumot (Adult M), 2X15 kg 12500 forint körül volt, házhoz szállítással együtt. Még nem érkezett meg, neten pedig nem találtam az etetési útmutatóját, úgyhogy nem tudom, mennyit fog kapni belőle :)

2012. nov. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
köszi a választ:)
2012. nov. 10. 02:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!