Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen táppal etetitek a...

Milyen táppal etetitek a kutyátokat? És kb hány kg-m elég neki 1 hónapban?

Figyelt kérdés
2009. febr. 6. 17:22
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
én royal caninnal,két yorkim van,kimérve szoktuk venni,sztem sokat mondok,de max.egy kgot esznek meg egy hónapban.(reggel kapnak szárazat,meg egész nap kint van),este mást kapnak.
2009. febr. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Acanával etetek 2 nagytestű kutyát, és ketten együtt bő 1 kg-ot esznek meg naponta átlagban, de főzni is szoktam mellé.
2009. febr. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
a mi 2 kutyánk 1 hónapban kb 5-6 kg, és a reklámban szereplő tápot adom nekik.
2009. febr. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
2.válaszoló milyen kutyád van?Naponta megeszik fél kiló tápot plussz még főzöl is neki?Vagy elírtad?
2009. febr. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Nem írtam el, az etetési útmutató szerint is 50-60 dkg tápot kell kapnia naponta. Ha főzök (farhátat, májat, stb... kis tésztával vagy rizzsel, répával, almával) akkor azt keverem a táppal, olyankor kevesebb tápot kap. 2 leonbergiről van szó.
2009. febr. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
2. válaszoló! Le a kalappal, hogy az amúgy sem olcsó minőségi tápot veszed a kutyáidnak! Sokan nem tennék meg! Én is Acanat etetek 2 10kiló körüli kutyám van, naponta együtt 230 dekát kapnak. Havonta kb 7kiló táp fogy el.
2009. febr. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
25 kilós ivartalanított kutyáim vannak, naponta 20-21 dkg lazacos acanát kapnak levessel leöntve. Fejenként kb. 7 kg táp fogy havonta. Reggelenként szoktak kapni 1-1 szelet pirítóst, imádják és a foguknak is jót tesz.
2009. febr. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Most került hozzám egy kb 3éves keverék 15kg körüli kutya, ő nagyáruházakban kapható száraztápot kap 1 nagy tejfölöspohárral, ahhoz keverünk maradékot (egy közeli étteremből kapunk), meleg vízzel felöntve, ill. puffasztott rizs-kukoricakeveréket, az emésztését könnyítendő.
2009. febr. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:
Én Eukanubával etetek ami viszonylag drága,de magas tápértékű,és kevés kell belőle.Mondjuk az én kutyám a sima Tescós tápot is megette,és én gondoltam úgy hogy jobbat adok neki.Egy 15 kilós Eukanuba több mint egy hónapig elég.mondjuk ő dolgozó kutya és megkeresi az árát! :D
2009. febr. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
52%
8. válaszoló! A kukorica és a moslék mióta könnyíti az emésztést? Amit nem tudsz, azzal ne okoskodj!
2009. febr. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!