Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vannak olyan kutya-játékok...

Vannak olyan kutya-játékok amik nem kerülnek pénzbe és nem veszélyesek?

Figyelt kérdés

11 hónapos beagle-m minden bolti játékot elintéz 1-2 nap alatt. Amíg ilyen bohókás, nem veszek neki másikat. Szeretnék valami "házit" adni neki, amit könnyű pótolni. Műanyag üveg kupakjára gondoltam, azt nagyon szereti, elhasznált zoknik meg egyéb ruhák stb.

Vannak egyéb ötleteitek?


2009. aug. 10. 19:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én a helyedben vigyáznék a kupakkal, mert könnyen lenyelheti. Rongy, ruhadarabok, nem használatos cipő, fadarabok, műanyag flakon. Esetleg az elnyűhetetlen "KONG", bár ennek azért van ára, de nekünk nagyon bevált.
2009. aug. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Eddig 2-3 kupakot rágott meg, nem nyelte le. Legalább elvan vele. Sajnálom hogy a sok szép játékát tönkretette.
2009. aug. 10. 19:44
 3/11 anonim ***** válasza:

Akkor már inkább műanyag üveg. A kupak az még véletlen is lemehet neki.

De akkor javaslom a botot,azt nagyon kutya szereti vagy amit én is szeretek még náluk alkalmazni az a rongy. Az tök jó.

Vagy még a labda. Ha kidurran akkor úgy is jó játék nekik.

2009. aug. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
autógumi fáról lógatva de simán a földön is imádják ...
2009. aug. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A nagy kiszáradt faág nálunk is sláger, főleg ha a kérge is rajta van még :-)

De lehet kapni hatalmas méretű csontokat is, azzal is lekötné magát egy időre.

2009. aug. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Egy ócska sportcipőt adj neki, vagy egy agyonhasznált tálat amit már amúgy is kidobnál, vagy fakanalat. Szerintem a lényeg hogy rágható legyen, ne legyen tőle baja, ne tudja lenyelni. Ezért keress neki műanyag v fa nagyobb méretű tárgyakat amiket te már kidobnál. Én a garázsunkba találok mindig valamit amit éppen oda tudok nekik adni játszani.
2009. aug. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
A kertben van autó-gumi de nem érdekli. Volt egy lyukas focilabdája, 2 hét alatt szétrágta. Már az sem érdekli. A bot is csak addig kell neki amíg én egyszer el nem veszem (azzal a céllal, hogy eldobom neki, ő meg visszahozza!), ha eldobom, nem megy utána hanem elszalad.
2009. aug. 12. 12:00
 8/11 A kérdező kommentje:
Az ócska cipő nem érdekli, amit hordok azt már ellopta, de lefújtam parfümmel (a cipőt) és már nem piszkálja.
2009. aug. 12. 12:06
 9/11 anonim ***** válasza:

Az én kutyém nagyon szereti a műanyag flakont. Volt olyan is, hogy tettem bele neki néhány tápdarabot, és nem zártam be a flakon száját. Fogalmam sincsen, hogy hogyan, de valahogy kipiszkálta belőle. Biztosan jól elvolt vele. Amúgy összenyomja a flakont, és úgy rágcsálja, meg rohangál vele.

A bot akkor érdekli őt, ha ágas-bogas.

2009. aug. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ezt a műanyag flakont kipróbálom, hogy rakok bele táp darabokat. Köszönöm!
2009. aug. 13. 11:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!